Raseinių naujienų portalas

Kita

Komunalinio vadovas varvantį daugiabučio namo stogą pasiūlė pasikeisti pačiam

Šiandien į redakciją kreipėsi daugiabučio namo, esančio Muziejaus gatvėje gyventojas. Raseiniškis guodėsi, kad name, kuriam pernai metais buvo pakeistas stogas, pradėjus tirpti sniegui– varva vanduo. Kaip matysite atsiųstoje video medžiagoje, žodis varva, dar labai švelnus.

Teisybės ieškantis raseiniškis, kaip ir priklauso, kreipėsi Į UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ vadovybę. Tačiau atsakingo asmens arogancija ir atsakymas, žmogų privertė pagalbos kreiptis į žiniasklaidą. Pagal redakcijai žinomo asmens nurodytą telefoną numerį – stogą pačiam apsikeisti pasiūlė šios bendrovės vadovas Sigitas Kleišmantas.

Pasak Muziejaus g. 6 namo gyventojo, vasarą sutvarkęs, t.y. nugruntavęs, perdažęs sienas, pakeitęs jungtukus džiaugėsi švara ir tvarka, tačiau dabar atšilus orui ir tirpstant sniegui, vanduo pradėjo bėgti upeliais. „Baisiausia yra tai, kad toje sienoje, kur bėga vanduo yra elektros taškas, įvadas,“- sako raseiniškis.

Apie darbus vykdžiusią įmonę, garantinį atliktų darbų laikotarpį, bei patirtos žalos kompensavimą, klausimai išsiųsti UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ direktoriui Sigitui Kleišmantui, bei šios įmonės Būsto priežiūros padalinio vadovei Jūratei Garliauskienei. Tik gavę atsakingų asmenų komentarus ir atsakymus straipsnį papildysime.

Nuotrauka asociatyvi

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Ingrida

O kodėl įkelta klaidinga nuotrauka? Varva stogas tai ne šio namo 🤔

Contact Us