Raseinių naujienų portalas

Jei norite kuo puikiausiai papuošti nagus, patartina gelinį nagų laką tepti geriausiu įmanomu būdu. Jei naudosite tokį gaminį, galėsite padidinti jų tvirtumą ir galėsite labai pagerinti jų išvaizdą ir išvaizdą. Naudojant tokio tipo gaminį yra visos galimybės, kad šis gaminys bet kuriuo metu neskleis blogo kvapo. Labai svarbu nepamiršti, kad jis taip pat grūdinamas ultravioletinių spindulių lempoje. Svarbu, kad jis būtų grūdinamas po tokia lempa bent tris ar keturias minutes. Jei taip padarysite, yra tikimybė, kad pavyks sukurti cheminį ryšį, kuris padės jį prijungti prie šios kūno dalies. Šiame straipsnyje pabrėšime keletą svarbių patarimų, kurių turėtumėte laikytis, kad gelinį nagų laką galėtumėte lakuoti geriausiu įmanomu būdu.

Pirmasis žingsnis, kurio turėtumėte laikytis, yra kuo geriau nušlifuoti ir suformuoti šias kūno dalis. Norint išgauti pageidaujamą nagų išvaizdą, labai svarbu pradėti nuo originalių nagų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai juos nukirpti, taip pat kuo geriau supildyti. Prieš pradėdami kirpti nagus, turėtumėte nuspręsti, kokios formos nagus norite išgauti. Kai galėsite juos tinkamai nupjauti, kitas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra kuo geriau užpiliuoti jų galiukus. Tada turėtumėte naudoti aukštos kokybės buferį, kad iš jų kuo geriau sukurtumėte apvalias formas. Jei nenorite išgauti apvalių nagų formų, patartina naudoti aukštos kokybės buferį, kad kuo geriau sukurtumėte kvadrato ar net ovalo formos nagus.

Kai pavyks išgauti pageidaujamą šių kūno dalių formą, patartina jų apatinei daliai naudoti aukštos kokybės odelių nuėmiklį. Kitas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra naudoti ilgą odelių lazdelę, kad odą nuo šių kūno dalių pastumtumėte atgal. Tada vatos gumulėliu turėtumėte pabandyti pašalinti likusią nuolaužų dalį arba bet kokias kitas atliekas. Prieš uždėdami šį kamuoliuką ant šių kūno dalių, labai svarbu, kad juos veiksmingai pamerktumėte į acetono tirpalą.

Kitas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, – tai kuo didesniu sluoksniu padengti šias kūno dalis pagrindo sluoksniu. Tepant šį sluoksnį ant šių kūno dalių, labai svarbu, kad jokiu būdu neteptumėte šio produkto ant savo pirštų. Labai svarbu, kad leistumėte jam kuo geriau išdžiūti.

Kai šis vienas bazinio sluoksnio sluoksnis tinkamai išdžiūsta, patartina, kad užteptumėte dar vieną spalvoto gelio sluoksnį, kiek tik galite. Svarbu, kad spalvotu geliu sėkmingai padengtumėte viršutinę šių kūno dalių dalį. Svarbu, kad šį gaminį kuo geriau sukietintumėte po ultravioletine lempa bent dvi-tris minutes.

Tada ant viršutinės šių kūno dalių dalies turėtumėte kuo geriau užtepti vieną gelinio lako sluoksnį. Patartina šį gaminį džiovinti po ultravioletine lempa bent dvi-tris minutes.

Šiuo metu moterys, norėdamos efektyviai papuošti nagus, išbando panardinamus gelinius nagus arba kitų rūšių pažangius nagų dizainus. Jei nori, jos taip pat gali susikurti panardinamus pudros nagus, akrilinius nagus ir kitus dirbtinius nagus, skirtus išskirtinei nagų puošybai.

Užsk.:2022-02-23

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us