Raseinių naujienų portalas

Laisvalaikis

Turite klausimų apie prezervatyvų veiksmingumą? Kodėl naudinga naudoti prezervatyvą?

Tai vienintelis būdas apsisaugoti nuo lytiškai plintančių infekcijų

Prezervatyvai yra vienintelis (!) būdas užkirsti kelią lytiškai plintančių infekcijų perdavimui per penetracinius lytinius santykius, sako daktarai.

Tyrimai aiškiai rodo prezervatyvų veiksmingumą. Prezervatyvai labai veiksmingai apsaugo nuo pavojingiausios lytiškai plintančios infekcijos – ŽIV, viruso, sukeliančio AIDS. Jie taip pat veiksmingai apsaugo nuo neplanuoto nėštumo, gonorėjos, chlamidiozės ir trichomonozės. Prezervatyvų naudojimas taip pat susijęs su mažesniu gimdos kaklelio vėžio, su ŽPV susijusios ligos, paplitimu. Labai svarbu, kad lytiškai aktyvus jaunimas turėtų galimybę naudotis prezervatyvais, kad apsaugotų savo sveikatą ir gyvybę.

Tačiau pastaruosius aštuonerius metus ultrakonservatyvūs, kraštutinių dešiniųjų ideologai puola prezervatyvus ir jų veiksmingumą, kartu skandalingai tvirtindami, kad informacijos apie prezervatyvus teikimas jaunimui skatina juos užsiimti lytiniais santykiais.

Analizė ir pokalbių punktai

CDC, NIH ir visų pagrindinių šios šalies medicinos asociacijų duomenimis, prezervatyvai labai veiksmingai apsaugo nuo ŽIV infekcijos, mažina nėštumo ir daugelio lytiškai plintančių infekcijų riziką. Tačiau Jungtinės Valstijos išleido daugiau nei 1 milijardą JAV dolerių federalinių ir valstybinių lėšų susilaikymo iki santuokos programoms, kurios slopina informaciją apie prezervatyvų naudojimo naudą sveikatai.

Daugybė tyrimų parodė, kad informacijos apie prezervatyvus teikimas jaunimui nepadidina lytinio aktyvumo. Tai faktas.

Susilaikymas yra vienintelis būdas užtikrinti šimtaprocentinį saugumą. Vis dėlto prezervatyvai yra bene geriausia apsauga kiekvienam lytiškai aktyviam žmogui.

Daugiau nei 70 proc. mokyklinių sveikatos centrų Amerikoje draudžiama teikti prezervatyvus lytiškai aktyviems mokiniams. Atsižvelgiant į tai, kad kasdien daugiau nei 25 000 Amerikos jaunuolių užsikrečia lytiškai plintančiomis infekcijomis, daugiau nei 2 000 pastoja ir net 55 užsikrečia ŽIV, tokia politika prieštarauja sveikam protui ir patikimai visuomenės sveikatos praktikai.

Akivaizdu, kad laikas įveikti „prezervatyvų fobiją” ir skatinti šio veiksmingo ir nebrangaus medicinos prietaiso naudą sveikatai.

Prezervatyvas ir apsauga

Prezervatyvas yra geriausias būdas apsisaugoti nuo daugumos lytiškai plintančių ligų (LPL). Jie turi būti naudojami teisingai ir turi būti naudojami kiekvieną kartą, kai turite lytinių santykių. Tačiau net ir teisingai naudojami prezervatyvai neapsaugo nuo infekcijų, plintančių iš odos žaizdelių (pvz., lytinių organų pūslelinės ), kurių neuždengia prezervatyvas.

Kaip teisingai naudoti prezervatyvą?

  • Įsitikinkite, kad prezervatyvas uždėtas dešine puse į išorę.
  • Patikrinkite galiojimo datą (seni prezervatyvai gali išdžiūti ir įtrūkti).
  • Rinkitės prezervatyvus, pagamintus iš latekso, kuris, kaip manoma, efektyviausiai apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Jei vienas iš jūsų yra alergiškas lateksui, vietoj jo naudokite poliuretano prezervatyvus.
  • Saugokite prezervatyvus nuo karščio ir šviesos, nes dėl to jie gali dažniau plyšti.
  • Su prezervatyvais naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus. Sutrumpintas kremas, losjonas, vazelinas ar kūdikių aliejus gali pažeisti prezervatyvą.
  • Prezervatyvo pakuotę atidarykite rankomis, o ne dantimis, ir atidarykite atsargiai, kad nesuplėšytumėte prezervatyvo.
  • Rinkitės prezervatyvą su rezervuaro antgaliu, kad po ejakuliacijos susigertų sperma. Lengvai suspauskite prezervatyvo viršūnėlę ir uždėkite ją ant savo (arba partnerio) varpos viršaus. Taip atsikratysite įkalinto oro, dėl kurio prezervatyvas gali plyšti.
  • Suvyniokite prezervatyvą žemyn, kol jis bus visiškai išvyniotas – jei jis išverstas į vidų, išmeskite jį ir pradėkite iš naujo.
  • Kai baigsite, jūs (arba jūsų partneris) turėtumėte atsitraukti laikydami prezervatyvą prie varpos pagrindo, kad prezervatyvas nenuslystų.

Jei prezervatyvas plyšo ar nuslydo ir nerimaujate dėl nėštumo, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą arba vaistininką ir aptarkite skubios kontracepcijos klausimą. Abu partneriai turėtų pasitikrinti dėl lytiškai plintančių ligų.

Nors prezervatyvai nėra tobuli, jei ketinate turėti lytinių santykių, jie yra geriausias būdas apsisaugoti, net jei naudojate kitas kontracepcijos priemones.

Užsk.:2022-02-23

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Prezervatyvai

<a href=”https://prezervatyvai.net/durex-prezervatyvai„>Durex prezervatyvai</a> internetu pigiau! Prezervatyvai.net internetinėje parduotuvėje, prezervatyvai, lubrikantai, masažo aliejai, Dildo, Vibratoriai, Straponai, penio pompos, , penio žiedai, penio movos, Powertabs maisto papildai, Titan gelis, moteriški prezervatyvai, feromonai, erekcijai gerinti ir potencijai stiprinti skirtos priemonės ir kitas sekso prekes įsigysite pigiau nei bet kur kitur!

Contact Us