Raseinių naujienų portalas

KultūraLaisvalaikis

Mokomasis teatras „Svajoklis“ į Raseinius parvežė jau antrąją „Tegyvuoja teatras“ statulėlę

Šį savaitgalį Kretingoje vyko 17-oji Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“, kurio metu buvo apdovanoti visų Lietuvos regionų mėgėjų teatrų vadovai, režisieriai, aktoriai ir  teatro pedagogai.

Kūrybiškiausiems mėgėjų teatro kūrėjams įteikiami diplomai, o laureatams – prestižiniai apdovanojimai – „Tegyvuoja teatras“ statulėles. Pelnyti šią statulėlę mėgėjų teatro kūrėjui yra tas pats, kas profesionalaus teatro kūrėjui „Auksinį scenos kryžių“.

Net 4 nominacijoms „Ryškiausia nacionalinės dramaturgijos interpretacija“, „Ryškiausia spektaklio scenografija“, „Ryškiausias aktorių ansamblis“, „Ryškiausias vaikų teatro spektaklis“ buvo pristatytas Raseinių meno mokyklos mokomojo teatro „Svajoklis“ spektaklis Vydūno „Sigutė“ ir jo režisierė Albina Damašauskienė.

Po šį savaitgalį vykusio renginio į Raseinius parvežti 4 diplomai už visas anksčiau paminėtas nominacijas ir „Tegyvuoja teatras“ statulėlė už „Ryškiausią vaikų teatro spektaklį“ (rež. Albina Damašauskienė). Tai jau antra Raseinių meno mokyklos mokomojo teatro „Svajoklis“ pelnyta statulėlė.

Šiemet pagerbti 43 kūrėjai iš visos Lietuvos, jiems buvo įteikti diplomai, o laureatams – tarp kurių ir raseiniškiai – „Tegyvuoja teatras“ statulėlės.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us