Raseinių naujienų portalas

NuomonėsPolitikaPramogos

Sostų karai: Bautronis prieš Nekrošių

Šį šaltą vėjuotą pavasario vakarą nelabai turite ką veikti? Tai štai, greit „sulakstote“ į parduotuvę, tikrai ne to, apie pagalvojote, bet nusiperkate kolos, popcornų ir neriate į sostų karų intrigas Raseiniuose. O vyksta jos tikrai netoli, deginti prabangaus kuro nereikės. Jei pirmą mūsų pasiūlymą (draugišką) įgyvendinote, tad antras dar paprastesnis – sėdate ant savo numylėtos sofutės ir jungiatės feisbuką. Štai kur vyksta visas veiksmas arba daugiaserijinis filmas pavadinimu „Kuris kurį? Bautronis prieš Nekrošių, Nekrošius prieš Bautronį“.

Istorijos pradžia paprasta. Mūsų meras, visi gi žinom, labai mėgsta rodyti inciatyvą, nusifotografuoti ir parašyti savo FB tekstą (dažniausia pradžia būna ta pati)- „Šiandien aš susitikau…“. Tai štai, šiandien jis susitiko su bendraminčiais iš sostinės pasvajoti apie baseiną. Na, viskas gerai, pripratom jau mes, prie gėlyčių, padėkų, juostelių ir frazių „šiandien aš…“. Po didingu ir žavią ateitį raseiniškiams žadančiu tekstu komentarų vos keli, patiktukų skaičius irgi kuklus. Šalto dušo efektu iš kart tampa kolegos iš Jonavos Mindaugo Sinkevičiaus komentaras.

O štai po raseiniškio Seimo nario, vienmandatininko Arvydo Nekrošiaus „posto“ facebooke (ta pačia tema) ir prasidėjo tikrieji „Sostų karai“.

Ir žinote, nelabai jau svarbu, tai bus ar nebus tas baseinas. Faktas – rinkiminė pasiutpolkė jau įgauna pagreitį. Mūsų rajono politikos didžiavyriai jau nebe pirmą kartą santykius aiškinasi facebook, tad laukime tęsinio.

O šį vakarą mes jums siūlome arba stebėti, arba prisijungti ir komentuoti mūsų politikų facebook mūšį.

Gražaus ir jaukaus vakaro. Svarbiausia, kad stogų vėjas nenuneštų…

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us