Raseinių naujienų portalas

KitaVerslas

Pabrangus statyboms Raseiniai neranda laisvalaikio zonos rangovų

Smarkiai pabrangus statybinėms medžiagoms neatsirado rangovo, kuris už 181 tūkst. eurų Raseinių Raseikos parke įrengtų laisvalaikio zoną riedlenčių, riedučių ir mažųjų dviračių kroso (BMX) sporto mėgėjams. Todėl miesto valdžia bandys aiškintis, kokia galėtų būti reali darbų kaina, ir skelbs naują konkursą.  

„Buvo parengtas techninis projektas ir paskelbtas rangos darbų pirkimo konkursas, bet už tą kainą, kuri buvo numatyta projekte, nebuvo gauta (pasiūlymų – BNS), todėl dabar pagal viešųjų pirkimų įstatymą yra skelbiama rinkos konsultacija –  pasižiūrėti, kiek rinkoje tas objektas kainuoja“, – BNS sakė savivaldybės Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja Indrė Antanaitienė. 

Iki gegužės 12 dienos nesulaukusi rangovų pasiūlymų per 7 mėnesius už maksimalią 180,7 tūkst. eurų atlikti darbus, savivaldybė konsultuosis su rinkos dalyviais norėdama sužinoti preliminarią galimą darbų kainą. 

„Nes dabar tą situaciją suprantame, kad ji yra įtempta. Ir dėl karo Ukrainoje, ir dėl kylančių energijos išteklių kainų, lygiai taip pat brangsta medžiagos ir gali būti, kad kažkas keičiasi rinkoje – dėl to ir konsultuojamės“, – sakė I. Antanaitienė. 

Jos teigimu, Raseiniai neturi aktyvaus laisvalaikio zonos, o Raseikos parkas pasirinktas todėl, kad jį mėgsta jaunimas ir šeimos. 

„Parką pamėgo ir jaunimas, ir šeimos, (…) kadangi neturime tokios riedučių, riedlenčių, BMX dviratukų zonos, tai būtent tokią yra sumanyta įrengti“, – teigė savivaldybės atstovė. 

Pasak jos, naują rangovo konkursą planuojama skelbti pasikonsultavus su rinka – gegužės-birželio sandūroje. Laisvalaikio zona būtų įrengta savivaldybės lėšomis. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us