Raseinių naujienų portalas

KitaLaisvalaikis

Mirklių kaimo bendruomenėje vyko tradicinis renginys

2022 m. birželio 3 d. Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje vyko tradicinis renginys ,,Saugokime save ir kitus“.

Bendruomenė dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse ,,Eimo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.“, kasmet organizuoja įvairias veiklas, kurių metu bendruomenės nariai skatinami saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, primenamos Kelių eismo taisyklės ir kaip reikia jų laikytis.

Į renginį atvyko Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono komisariato  prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė, Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė. Džiugu, kad bendruomenės organizuojamuose renginiuose visada dalyvauja Raseinių rajono globos namų auklėtiniai, šį kartą atvyko su vadove Raimonda.

Bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė visus susirinkusius pasveikino su Tarptautine vaikų gynimo diena ir pastebėjo, kad birželis – tai vasaros pradžia, atostogų, pramogų, linksmybių metas, todėl priminė taisykles, kaip saugiai važiuoti dviračiais ir kitomis transporto priemonėmis kolonoje.

Visiems dalyviams bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė įteikė eismo saugumo priemones – atšvaitus bei liemenes.

Vyko tradicinis dviračių, paspirtukų ir pėsčiųjų žygis, lydint policijos automobilio. Tai buvo puiki praktinė pamoka, kaip reikia saugoti tiek save, tiek kitus kelyje.

Raseinių rajono kultūros centro renginių organizatorė Žaneta Vaištarienė visus pakvietė į netradicines sportines varžybas, kuriose aktyviai dalyvavo ir vaikai, ir senjorai.  Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir suvenyrais. Vyko loterija be pralaimėjimo, visi bilietai buvo laimingi. Pasivaišinome tradicine koše, saldumynais, o šventę baigėme linksmai žengdami į vasarą ir nerūpestingai gaudėme didelius muilo burbulus.

Nuoširdžiai dėkoju Raseinių rajono savivaldybei, visiems padėjusiems organizuoti renginį, atvykusiems svečiams ir gražiai pravedusiai renginį Žanetai Vaištarienei, Mindaugui Tučui už įamžintas akimirkas, informaciniams rėmėjams „Alio Raseiniai“ ir kitiems.

Teksto autorė- bendruomenės pirmininkė  Gražina Andraitienė

Nuotraukos – Mindaugo Tučo

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us