Raseinių naujienų portalas

NuomonėsPolitika

Liberalkonservatoriai prokurorų pagalba naikina Konstitucijos 25 straipsnį ir jo kūrėją Signatarę Z. Šličytę

Prasidėjo Signatarės Zitos Šličytės, išreikštos nuomonės, ikiteisminis tyrimas. Bus aiškinamasi, ar jos kalboje, pasakytoje Kovo 11d. LR Seime, nebuvo diskriminacijos ir kurstymo. Kaip numato LR Baudžiamasis kodeksas, už diskriminavimą ar neapykantos kurstymą gali būti skirtas laisvės atėmimas iki dvejų arba trejų metų.

Signatarės kalboje buvo minima apie „pederastiją“ ir „homoseksualizaciją“, ji sakė, kad „bendruomenės mažuma kėsinasi prievarta primesti savo gyvenimo būdą visiems“. Kalbėjusioji pabrėžė, jog visuomenei bandoma įteigti, kad LGBT eitynės Kaune yra grožio paradas, o „Šeimų maršas“ yra tamsuolių sambūris.

„Pernai Kauno miesto Laisvės alėja žygiavo įvairiaspalvis homoseksualų paradas. Vilniaus Vingio parke mitingavo daugiatūkstantinis Šeimų sąjūdis. Kiek prakaito išliejo ne tik tai komerciniai kanalai, bet ir nacionalinis transliuotojas LRT, daugelis politikų bei visokio plauko samdomų ir gerai apmokamų leftistų, siekdami įtikinti visuomenę, kad homoseksualų paradas Kaune neva yra grožio ir gėrio fiesta, o Šeimų sąjūdžio mitingas – kažkokių tamsuolių, atsilikėlių sambūris“, – kalbėjo Z. Šličytė. „Tokia ciniška ir įžūli Lietuvos homoseksualizacija jau turi ir be abejo turės ateityje neigiamas pasekmes visuomenės vienybei bei sutarimui“, – pridūrė ji.

O štai liberalas Eugenijus Gentvilas, duodamas interviu TV3 žinioms, leptelėjo, kad „Laisvės partija nesudalyvavo posėdyje, serga ten beždžionių raupais, kovidais. Viskuo ten jie apsirgę, vargšai, linkime pasveikti“.

Primenu, buvęs PSO ekstremalių situacijų departamento vadovas epidemiologas Davidas Heymannas sakė, kad „labiausiai tikėtina, kad virusas išplito lytiniu keliu tarp homoseksualių ir biseksualių vyrų, dalyvavusių dviejuose masiniuose renginiuose Ispanijoje ir Belgijoje“. Tad kodėl mūsų prokurorai ponui Davidui nekelia bylos?

Na, mieli skaitytojai, lažinkimės! Kokią bausmė bus paskirta Signatarei Zitai Šličytei , kuri pasakė tai, ką visi galvojame? Ir kokią valdžiažmogių partijos narys už teiginį, kad laisviečiai platina beždžionių raupus?

Kaip numato LR Baudžiamasis kodeksas, už diskriminavimą ar neapykantos kurstymą gali būti skirtas laisvės atėmimas iki dvejų arba trejų metų.

Gerda Juškevičienė

Redakcija neatsako už straipsnio autoriaus nuomonę. Išsakytos mintys nebūtinai sutaps su jų požiūriu. Būtent tam ir sukurta ši svetainė – įvairių nuomonių, naujienų ir minčių apsikeitimui.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us