Raseinių naujienų portalas

Sportas

Raseiniškis Deimantas Vabalas iš Venspilyje vykusio MMA turnyro grįžo su pergale

Sporto klubas „Pantera“ jau antrą kartą šią vasaros vyko į Latvijoje vykusį tarptautinį MMA turnyrą „Ghetto Fight”, šį kartą Ventspilyje. Iš kurio klubo komanda grįžo pasiekusi gerų rezultatų.

Pavelas Majauskas (sporto kubas „Pantera”, Jurbarkas) kovojo su latvių Aleksandrs Zheleznjakovs (Golden Glory). Jurbarkiškis visą dvikovos laiką buvo aktyvesnis, dominavo imtynėse, atliko daug smūgių. Pasibaigus kovos laikui  vienbalsiu teisėju sprendimu pergalė atiteko Pavelui.

Deimantas Vabalas (sporto klubas „Pantera”, Raseiniai) svorio kategorijoje iki 66 kg dvikovoje susitiko su Latvijos atstovu Aleksandrs Vichinskis (Sparta). Raseiniškis smaugimo veiksmu kovą laimėjo per 10 sekundžių. Tai buvo viena greičiausiai pasibaigusių turnyro kovų.

Eidvinas Vaitkus (sporto klubas „Pantera”, Jurbarkas) svorio kategorijoje iki 66 kg susikovė su latviu Maris Didzhus (Kuldinga). Dvikova vyko pagal K-1 taisykles. Tai buvo viena iš gražiausių turnyro kovų. Abu sportininkai negailėdami jėgų stengėsi pasiekti pergalę atlikdami daug smūgių ir gražių kombinacijų. Pasibaigus kovos laikui teisėjai minimaliu skirtumu pergalę skyrė Latvijos atstovui.

Modestas Narbutas (sporto klubas „Pantera”, Raseiniai) buvo pakviestas į turnyrą dėl MMA Baltijos šalių „Ghetto Fight” čempiono diržo iki 71 kg suaugusių grupėje. Buvo 8 dalyviai iš Ukrainos, Armėnijos, Uzbekistano, Latvijos, Estijos. Burtai nulėmė, kad Modestui teko kovoti pirmoje dvikovoje su Uzbekistano atstovu. Kova vyko permainingai. Mantas sukėlė daug pavojingų varžovui situacijų atlikdamas skausmingus veiksmus, bet varžovas vis išsisukdavo ir kovos metu daugiau atliko tikslių smūgių. Pasibaigus kovos laikui, pergalė atiteko uzbekistaniečiui, kuris ir tapo šio diržo savininku įveikęs visus varžovus. 

Treneris Mindaugas Smirnovas džiaugiuosi sporto klubo „Pantera“ komanda, kuri aktyviai dalyvauja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, grįžta vis su geresniais rezultatas. Norėtųsi, kad visi laimėtų, tačiau tai ne visada pavyksta. Net ir pralaimėjimai aukšto lygio turnyruose duoda nepamainomą pamokas ir patirtį ruošiantis kitiems čempionatams bei turnyrams. Šią vasarą dar laukia MMA turnyras Rusnėje (rugpjūčio 6 d. Muzikinio festivalio metu) į kurį atvyks sportininkai iš Latvijos ir Estijos.  

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us