Raseinių naujienų portalas

KitaVerslas

Angarai-universalūs statiniai veiklai vykdyti

Angarai be abejonės yra tie statiniai, kurie, palyginus, yra labai greitai pastatomi, ir kurie yra lengvai pritaikomi praktiškai bet kokiai veiklai vykdyti. Plieninių angarų ilgaamžiškumas, patvarumas bei universalumas, žinoma, dar ne visos šių statinių gerosios savybės, tačiau esmę nusako puikiai.

Plieninių angarų privalumai

Energinis efektyvumas – tai viena iš itin svarbių plieninių angarų teigiamų savybių. Priklausomai nuo paskirties, angarai gali atitikti A+ arba A++ energijos klases. Žemesnio energetinio efektyvumo plieniniai angarai įprastai yra pasirenkami pramoninei veiklai, o aukštesnio energetinio efektyvumo plieniniai angarai – industrinei veiklai vykdyti. Erdvūs bei tvarūs įvairių dydžių plieniniai angarai, pasižymintys didžiuliu atsparumu klimato sąlygoms, lyginant su kitais statiniais bei pastatais, yra labai greitai pastatomi, o kainos ir kokybės santykis, renkantis šiuos statinius savo veiklai, yra pats optimaliausias.

Standartiniai bei individualūs sprendimai angarams

Surenkamas angaras yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško paprasta konstrukcija pasižyminčių, kokybiškų bei greitai „iškylančių“ standartinių statinių už racionalią kainą. Pažymėtina, kad tokiems angarams statyti dažniausiai yra taikomas plieninių standartizuotų angarų statybos modelis, žinomas Quick & Easy pavadinimu.

Ką daryti tais atvejais, kai standartinis angaras netinka? Atsakymas labai paprastas – statyti tokį angarą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir pageidavimus. Atkreipkite dėmesį, kad standartiniai angarai yra surenkami bei pastatomi greičiau, lyginant su nestandartiniais plieniniais angarais.

Angarai žemės ūkyje

Universalumas, kaip jau buvo minėta, yra viena iš angarų savybių, o tai reiškia, kad šių statinių paskirtis gali būti labai įvairi. Angarai gyvuliams laikyti, pavyzdžiui, yra viena iš tų sričių, kuriuose šie statiniai itin pasiteisina. Plieniniuose angaruose nesunkiai galima įrengti didžiules galvijų, kiaulių ir kitų gyvulių fermas, vištides ir pan. Tokia ferma ar vištidė puikiai tinka ir gyvulių laikymui šaltuoju metų laiku, nes yra statoma, panaudojant apšiltintus plieno blokus, kurie savo ruožtu užtikrina, kad angaras bus šiltas ir jaukus gyvuliams net ir tada, kai oro temperatūra yra minusinė.

Angarai puikiai tarnauja ir kaip sandėliavimo paskirties statiniai, kuriuose galima laikyti viską, pradedant pašaru galvijams ir baigiant visomis grūdinėmis kultūromis. Plieniniai angarai taip pat yra nepamainomi, kai norima erdvaus ir talpaus statinio žemės ūkio technikai laikyti bei dirbtuvėms įrengti.

Angarai pramoninei bei komercinei veiklai

Pramonė – tai dar vienas sektorius, kuriame angarai jau seniai užima itin svarbią vietą. Juose įprastai yra įrengiamos įvairios gamyklinės patalpos, sandėliai su administracinės paskirties patalpomis, įrangos bei technikos remonto taškai ir t. t.

Plieniniai angarai itin dažnai yra naudojami ir verslininkų, vykdančių tiek didmeninę, tiek mažmeninę prekybinę veiklą: angaruose yra įrengiami biurai, parduotuvės, sandėliai, remonto dirbtuvės ir kitos paskirties patalpos, be kurių verslas tiesiog negali apsieiti.

Angarai sportinei veiklai

Sporto sektorius yra dar viena sritis, kurioje angarai seniai yra užsitarnavę gerą vardą. Funkcionalumu, aukštu sandarumu bei praktiškumu garsėjantys statiniai tinka įvairioms sporto šakoms, kurios yra kultivuojamos uždarose patalpose, vykdyti. Plieniniai angarai taip pat idealiai tinka jojimo maniežams bei įvairioms aktyvaus laisvalaikio zonoms įrengti.

Užsk.: 2022/07/26

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us