Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Rugsėjį – didesnis policijos dėmesys saugumui keliuose

Kiekvienais metais rugsėjis į gatves grąžina būrius žmonių. Kas traukia į darbus, kas į mokyklas, darželius, universitetus. Miestų gyventojai po vasaros pradeda aiškiai jausti spartesnį gyvenimo pulsą, o tuo pačiu ir poreikį būti atidesniems gatvėse, saugoti save ir aplinkinius.

Intensyvesnis eismas įpareigoja keliuose elgtis atsargiau, ypač dėl mažųjų eismo dalyvių. Policija primena, kad rugsėjo pradžia yra tas metas, kai dalis vaikų dar tik bando priprasti savarankiškai ir saugiai pasiekti mokyklas. Atkreipiame vairuotojų dėmesį ir prašome būti atidiems važiuojant pro darželius ar mokyklas, dairytis prieš pėsčiųjų perėjas, važiuoti saugiu greičiu, kad prireikus būtų galima netrukus sustoti.

Tėvelių prašome išleidžiant vaikus į mokyklas priminti jiems pagrindines saugaus elgesio keliuose taisykles, paaiškinti, kad saugiausia gatvę kirsti per pėsčiųjų perėją, tik apsidairius ir įsitikinus, kad automobiliai sustojo. Su rudeniu netrukus ateis tamsesni rytai ir vakarai, todėl svarbu vaikams ir suaugusiems pasirūpinti atšvaitais. Vaikus į mokyklas ar darželius vežantiems tėveliams primename, kad automobiliuose vaikai turi būti tinkamai prisegti.

Rugsėjį į miestus išriedės neseniai vairuotojo pažymėjimą įgiję jaunuoliai. Kas į mokyklą, o kas į studijas norės keliauti jau savo vairuojamu transportu. Naujai iškeptiems vairuotojams primename vieną pagrindinių eismo dalyvių pareigų, nurodytų kelių eismo taisyklėse: eismo dalyvių elgesys grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu. Šią taisyklę verta prisiminti ir kai kuriems patyrusiems vairuotojams… Kelyje visus raginame elgtis atsargiai, laikytis taisyklių ir gerbti kitus eismo dalyvius.

Informuojame, kad visą rugsėjį įvairiose miestų ir miestelių vietose pareigūnai vykdys reidus. Jų metu bus stebima ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, ar naudoja saugos diržus, ar vairuodami nesinaudoja mobiliaisiais įrenginiais. Bus tikrinamas vairuotojų blaivumas ir stebima ar dviračių ir paspirtukų vairuotojai laikosi pagrindinių jiems keliamų reikalavimų.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us