Raseinių naujienų portalas

KultūraPramogos

Lenkeliuose vyko vasaros palydų šventė

Rugpjūčio 28 d. Lenkelių kaimo bendruomenėje įvyko vasaros palydų šventė „Sudie, vasarėle”. Šiais metais Lenkelių kaimo bendruomenė dalyvauja „Eismo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.”

Šventės metu mus linksmino RRKC Mirklių ansamblis OKTA-VA, Lenkelių kaimo bendruomenės humoro grupė ETIK-MAT, RRKC gyvo garso grupė ” BANDOM”, I. Tarnauskoir O. Šarauskienės veislynas ” Kalnų šuo” ir jų nuostabieji Zenenhundai.

Šios šventės metu vaikučius ir suaugusius sveikino Mikis, o saugaus eismo akcijoje „Būk matomas kelyje” dalyvavo Raseinių policijos bendruomenių pareigūnas Darius Jonaitis ir policijos draugas Amsius.

Bendruomenės vardu labai dėkoju visiems dalyviams ir svečiams. Vasarėlę palydėjom tikrai šauniai. Saugaus eismo akcijos „Būk matomas kelyje” domėjomės policijos darbo priemonėmis, kiekvienas galėjo pasimatuoti policijos liemenę, gavo daug informacijos, kaip būti saugiu. Visi norintys turėjo galimybę pasėdėti policijos automobilyje, nusifotografuoti. Draugas Amsius nuoširdžiai talkino policijos pareigūnui ir išdalino daug atšvaitų ir ryškių liemenių, o Darius Jonaitis labai gražiai ir naudingai pamokė, kaip būti ir elgtis saugiai keliuose.

Visiems tariu ačiū.

Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkė pirmininkė Asta Gargasienė (nuotraukos ir tekstas autorės)

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us