Raseinių naujienų portalas

PolitikaRinkimai 2023

Paaiškėjo jau 4 kandidatas į Raseinių rajono merus

Šiandien asmeninėje socialinio tinklo Facebook paskyroje, Andrius Bautronis pasidžiaugė, kad savaitgalį vykusiame TS-LKD partijos tarybos posėdyje buvo patvirtintas kandidatu į merus artėjančiuose rinkimuose (2023 m. kovo 5 d. vyks Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai).

Gavus TS-LKD Raseinių skyriaus bendruomenės pasitikėjimą kandidatuoti antrai kadencijai, priėmiau kandidato atsakomybę kaip galimybę tęsti pradėtus darbus ir toliau dirbti Raseinių kraštui bei Jums, brangūs kraštiečiai,“- rašo A. Bautronis.

Pasidžiaugęs tuo, kad būdamas bene jauniausiu meru Lietuvoje, jis tikisi pateisinęs gyventojų, atidavusių už jį savo balsą lūkesčius, ir žada toliau dirbti Raseinių rajono labui.

Pakankamai ilgame tekste, skirtame rajono gyventojams, esamiems ir būsimiems rinkėjams, rajono meras nepamiršta ir pasiguosti: „Manau, kad pastebite, jog rinkiminė kampanija, nors ir neoficialiai, jau įsibėgėjusi. Visą kadenciją tylėję oponentai susirūpina rajono gyventojais, bando supriešinti visuomenę pateikiant tikrovės neatitinkančius faktus ir metant nepagrįstus kaltinimus. Nešvarūs politiniai žaidimai prasidėjo labai anksti ir net neabejoju, kad čia tik pradžia,“- asmeninėmis įžvalgomis dalinasi dabartinis rajono vadovas A. Bautronis.

Politinė kampanija prasidės nuo spalio 7 dienos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us