Raseinių naujienų portalas

Kita

Lietuva Ukrainos kariams perduos žieminių drabužių už daugiau nei 2 mln. eurų

Krašto apsaugos ministerija (KAM) gruodžio mėnesį apie 25 tūkstančiams Ukrainos karių perduos žieminės aprangos už daugiau nei 2 mln. eurų, ketvirtadienį pranešė ministerija.

Anot KAM, šilti viršutiniai ir apatiniai drabužiai perkami iš įmonių „Audimas Supply“, „Omniteksas“ ir „Jurgava“.

Kaip ministerija informavo BNS, iš įmonės „Omniteksas“ perkama drabužių už – apie 1 mln. eurų, iš „Jurgava“ už – apie 200 tūkst. eurų.

Krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška trečiadienį pranešė, kad iš „Audimas Supply“ ministerija perka drabužių dar už 1,16 mln. eurų.

„KAM Gynybos resursų agentūros sudaryta sutartis su įmone „Audimas Supply“ dėl šiltų džemperių pirkimo už 1,16 mln. eurų“, – trečiadienį feisbuke rašė  

KAM pranešė, kad bendrovė nusprendė papildomai pasiūti aprangos Ukrainos kariuomenei savo lėšomis ir prie ministerijos nupirktų drabužių nemokamai perduos tūkstantį flisinių džemperių.

„Dėkojame Lietuvos verslui už solidarumą valstybei, kuri ginasi nuo okupantų agresijos ir kovoja už savo laisvę. Kartu su Ukraina šiuo sunkiu metu yra visi Lietuvos geros valios žmonės, net ir nedidelė pagalba gali turėti gyvybiškai didelę reikšmę“, – pranešime cituojamas krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us