Raseinių naujienų portalas

Kita

IN MEMORIAM Alma Radvilė

Eidama 53 – uosius gyvenimo metus, po sunkios ligos užgeso, medikė, edukologė, socialinė pedagogė – metodininkė, valstybės tarnautoja, žymi visuomeninkė, Lietuvos edukologijos universiteto alumnė Alma Radvilė.

Alma Radvilė gimė 1970 m. rugpjūčio 25 d. Raseinių rajono Ariogalos apylinkės Survilų kaime Bronės ir Česlovo Radvilavičių šeimoje. Baigusi Ariogalos vidurinę mokyklą (dabar – Ariogalos gimnazija) 1991 m. baigė Kauno aukštesniąją medicinos mokyklą ir įgijo medicinos felčerės specialybę. 2001 m. baigė Vilniaus pedagoginį universitetą ir įgijo edukologijos bakalauro laipsnį, pradinių klasių mokytojo kvalifikaciją. 2003 m. ten pat įgijo edukologijos (socialinių institucijų vadybos) magistro laipsnį. 1991–1994 m. dirbo Raseinių rajono Požečių felčerių punkto vedėja. 1996–2002 m. – Raseinių rajono Butkiškės pradinės mokyklos pradinių klasių mokytoja. 2002–2005 m. – Raseinių rajono Skaraitiškės pagrindinės mokyklos direktorė. Nuo 2005 m. dabar dirbo Raseinių pedagoginėje psichologinėje tarnyboje socialine pedagoge. 2011 m. jai suteikta socialinio pedagogo metodininko kvalifikacinė kategorija. Paskutinę savo profesinės karjeros dalį ji tęsė kaip Klaipėdos miesto savivaldybės vyriausioji specialistė, koordinuojanti švietimo pagalbą.     

Lietuvos socialinių pedagogų bendruomenė neteko puikios mūsų kolegės Almos Radvilės. Alma lieka mums prisiminimu, kaip išskirtinai socialiai jautrus ir atidus viskam žmogus. Ji ne tik tikėjo, kad vienas žmogus gali padaryti labai daug reikšmingų darbų, bet ir juos darė. Tokia Aštri, tokia Skaudi, tokia Nebeatšaukiama žinia. Alma, kuri taip mokėjo mylėti ir gyventi gyvenimą, išėjo. Kovojusi visom išgalėm – gerais darbais, dainom, kelionėm, pagalba kitiems, aktyvia pilietine veikla – su ja užklupusia liga, deja, išėjo.                                     

Išėjo, kad būtų amžinai su savo mylimiausiais žmonėmis, kad būtų pavyzdžiu, kaip galima gyventi. Didžiausia užuojauta mielosios Almos šeimai ir artimiesiems, draugams, kolegoms…           

Amžinas Atilsis, miela Alma.                      

LEU Alumnų draugija reiškia nuoširdžią užuojautą, velionės šeimai, artimiesiems, kolegoms, bendraminčiams, visiems pažinojusiems. Miela Alma, trūks Jūsų puikių mokslinių įžvalgų ir nuostabių dainų… Ilsėkitės ramybėje, tebus Jums lengva Lietuvos žemelė, kurią taip branginote. Sugrįžtate į Butkiškę, kitam pavidale, kur ir pradėjote savo edukologės profesinį kelią. Jūs iš ten aukštai apsupta angelų, globokite mus visus ir nuskriaustus šios žemės vaikelius.

***

ATSISVEIKINIMAS:
Laidojimo namuose „Ariogalos laidojimo biuras”
adresu: Taurupio g. 13 A, Ariogala (Raseinių r. sav.)
2022 12 19 – pirmadienį.

2022 12 20
antradienį: 9.00 val. – 20:00 val.

IŠLYDĖJIMAS – LAIDOTUVĖS:
2022 12 21 trečiadienį – 12.00 val. :
urna su velionės palaikais išnešama iš laidojimo namų

Laidotuvių Gedulingos Šv. Mišios:
2022 12 21 trečiadienį – 13:00 val. :
Raseinių r. sav. Butkiškės km. Šv. Jono krikštytojo bažnyčioje

LAIDOJAMA:
2022 12 21 – trečiadienį:
Raseinių r. sav. Butkiškės km. kapinėse.

(Parengta pagal Lietuvos socialinių pedagogų asociacijos informaciją) .

LEU Alumnų draugija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us