Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienosRinkimai 2023

Rinkimai 2023: Politinis komitetas Raseinių žemaitis

Kovo 5 dieną vyks savivaldybės tarybos ir merų rinkimai. Šiandien pristatome politinį komitetą Raseinių žemaitis.

Politinio komiteto Raseinių žemaitis

RINKIMINĖ PROGRAMA

  1. Kiekvienas politinio komiteto kandidatas įsipareigoja vykdydamas veiklą, dirbdamas Tarybos nariu, vadovautis moralinėmis vertybėmis, kurios įtvirtintos 2021 rugsėjo 12 d. Šiluvos deklaracijoje.
  1. Padarysime viską, kad Raseiniuose išliktų II lygio sveikatos priežiūros paslaugos. Atnaujinsime akušerinio – ginekologinio ir kitų skyrių darbą.
  1. Dirbsime, kad kiekvienoje Raseinių rajono seniūnijoje atsirastų ikimokyklinio ir pradinio mokymo įstaiga. Finansavimas privalo būti užtikrintas tiek savivaldybės, tiek privačioms švietimo įstaigoms.
  1. Tarybos sprendimu įtvirtinsime, kad kasmet būtų išasfaltuota ne mažiau kaip viena gatvė kiekvienoje Raseinių rajono seniūnijoje.
  1. Pateiksime programą, pagal kurią bus nemokamai sumontuoti individualūs nuotekų valymo įrenginiai, o gyventojai mokės tik už nuotekų valymą.
  1. Aprūpinsime visus socialinio būsto laukiančius, skirdami lėšas ne tik būsto įsigijimui, bet ir apmokėti būsto nuomos išlaidas.
  1. Jaunoms šeimoms auginančioms du ir daugiau vaikų iki 18 metų, bus apmokamos būsto nuomos išlaidos 5 metus, nepriklausomai nuo šeimos pajamų.
  1. Asmeninė valstybės tarnautojų, savivaldybės įmonių ir įstaigų vadovų atsakomybė turi tapti neatsiejama jų darbo dalis.
  1. Investicijas planuosime taip, kad jau 2024 metais Raseiniuose pradėtų veikti baseinas, tam pritraukiant privačius investuotojus. Prioritetas bus teikiamas investicijoms susijusioms su jaunimo užimtumu: sporto, kultūros reikalams ne tik Raseiniuose, bet visame rajone.
  1. Sieksime, kad Raseinių rajono savivaldybė sudarytų tiesioginę sutartį su elektros gamintoju. Tai leistų sumažintų šilumos ir vandens tiekimo kainą iki 25% o apšvietimo kaštus dvigubai.

Mes už šeimą ir Raseinių kraštą!

Politinė reklama bus apmokėta iš politinio komiteto Raseinių žemaitis sąskaitos

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us