Raseinių naujienų portalas

NaujienosNuomonėsPolitika

Naujas Betygalos seniūnas iš konservatorių sąrašo?

Nors oficialiai į pareigas dar nepriimtas, tačiau jau yra aiškus būsimasis Betygalos seniūnas. Į šias pareigybes pretendavo 3 asmenys, tačiau gan greitai seniūnu bus vadinamas, į rinkiminį konservatorių sąrašą įtrauktas, Jaunius Kazlauskas.

„Tapti seniūnu mane paskatino Betygalos seniūnaičiai,“- taip į klausimą, kodėl nutarė imtis atsakingų pareigų, atsakė J. Kazlauskas. Būsimasis seniūnas jau buvo informuotas, kad konkursą į Betygalos seniūno vietą yra laimėjęs, nors pagal Priėmimo į valstybės tarnautojo pareigas tvarką, per artimiausias 10 dienų, po įvykusio pokalbio Viešojo valdymo agentūroje, su pretendentu turi vykti Raseinių rajono savivaldybės administracijos vadovų pokalbis. Tačiau galimai šis pokalbis, tik reikalaujamas formalumas, nes nemaža dalis betygališkių jau žino, kas užims jų miestelio seniūno vietą.

Ne partinis, bet konservatorių sąraše

Paklaustas ar yra konservatorių partijos narys, J. Kazlauskas tai paneigė, tačiau jo pavardė puikuojasi konservatorių rinkiminiame sąraše. Šiemet vykstančiuose rinkimuose į sąrašą įtrauktas 13 numeriu, būsimasis Betygalos seniūnas, nėra debiutantas. Laimę rinkimuose jis jau išbandė prieš 4 metus vykusiuose savivaldos rinkimuose. Tiesa, tuomet partija jį buvo įrašiusi 10 numeriu.

Sėkmės atveju, Jauniui Kazlauskui laimėjus mandatą į Raseinių rajono savivaldybės tarybą, tektų spręsti dilemą: likti seniūnu ir gauti valstybės tarnautojo algą ar užimti tarybos nario vietą ir toliau ūkininkauti.  

Kudirkos g. 5 – nauja „darbo birža“?

Vieša paslaptis, kad dabartinėje valdančiojoje daugumoje esantys Raseinių rajono vadovai vykdo užimtumo tarnybos (darbo biržos) funkciją. Biudžetinėse įstaigose įdarbinta nemažai konservatorių, socialdemokartų, valstiečių partijos narių, ar šioms partijoms lojalių asmenų. Šiuo metu paskelbtas konkursas į Kalnujų seniūnijos seniūno vietą. Žmonės kalba, kad ši seniūnija „atiduota“ socialdemokratams. Tie patys, kalbantys žmonės, yra įvardinę net konkretų asmenį, kuriam ši vieta numatyta. Ar kalbos pasitvirtins? Sužinosime netrukus.

Nuotraukos iš socialinio tinklo Facebook

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us