Raseinių naujienų portalas

KitaPolitikaRinkimai 2023

Airinas Jermolajevas : Likau ir kuriu savo gyvenimą gimtuosiuose Raseiniuose

Esu Airinas Jermolajevas. Gimiau ir augau Raseiniuose. Baigęs Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją įstojau į Klaipėdos universitetą. Tvirtai žinodamas, kad gyvenimą noriu sieti su politika, pasirinkau politikos mokslus. Rinkausi neakivaizdines studijas, kad galėčiau pasilikti ir kurti savo gyvenimą Raseiniuose. Baigęs penkerių metų studijas Klaipėdos universitete įgijau politikos mokslų bakalauro laipsnį.Per tuos metus dirbau UAB „Izora“ pardavimų vadybininku. Tai pirmasis mano darbas, jame išdirbau daugiau nei ketverius metus. Įgijau daug patirties verslo srityje ir gavau nemažai gyvenimiškų pamokų. Taip pat dirbau R. Lapkausko įmonėje „Servira“. Patirties bagažas dar labiau pasipildė. Baigęs bakalauro studijas nusprendžiau mokslus tęsti tame pačiame universitete pasirinkdamas magistro studijas. Mokausi viešojo administravimo krypties specialybės – regionų valdysenos, liko paskutinis semestras. Studijuodamas ir dirbdamas prieš keletą metų nusprendžiau imtis verslo. Pradėjau Raseinių turguje, vėliau ir kitų miestų turguose, mugėse, šventėse. Prekiaudavau įvairiomis buities prekėmis, patalyne, rankšluosčiais, dovanomis. Praėjusių metų balandį po ilgų dvejonių nusprendžiau įgyvendinti seniai brandintą svajonę – atidaryti savo mažą, jaukią parduotuvėlę. Artimųjų ir draugų palaikomas tikslą pasiekiau. Esu labai laimingas, kad savo jėgomis, be jokios paramos sukūriau savo mažą, jaukią svajonių parduotuvėlę. Joje šiuo metu galima įsigyti įvairių moteriškų drabužių, namų apyvokos prekių, saldumynų ir žaislų. Parduotuvėlė įsikūrusi Raseinių miesto centre, Vytauto Didžiojo g. 9.

Į savo gyvenimą įnešiau dar daugiau naujų vėjų, kai visada dirbęs tik privačiame sektoriuje nusprendžiau nuo šio lapkričio užimti techninio prižiūrėtojo pareigas UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ Būsto priežiūros padalinyje. Man pavesta Raseinių rajono savivaldybės administracijos socialinių būstų priežiūra ir su būstais bei nuomininkais susiję klausimai. Tai atsakingas, rimtas ir kruopštus darbas. Nors dirbu dar neilgai, jau teko aplankyti nemažai Savivaldybės būstuose gyvenančių rajono šeimų ir pavienių gyventojų. Mano pareiga – padėti žmonėms, gyvenantiems socialiniuose būstuose, kasdienybėje. Kartais tenka pabūti ir psichologu, ir pagalbininku, ir gyvenimo mokytoju asmenims, stokojantiems socialinių įgūdžių. Šis darbas leidžia labiau susipažinti su rajono gyventojais, suprasti jų problemas ir padėti rasti pagalbos, kad pagerėtų žmonių gyvenimo kokybė.

Kai mintimis peržvelgiu savo, nors dar ir neilgą, gyvenimą, viskas sukasi aplink mano gimtojo Raseinių krašto žmones. Nuo jaunų dienų lankydavausi rajono organizuojamuose renginiuose, fotografuodavau, rašydavau straipsnius į vietinę spaudą ir internetinius portalus. Apkeliauta labai daug seniūnijų, kaimo bendruomenių. Jau antrus metus esu Norgėlų kaimo bendruomenės narys, kaimo kapelos narys kartu su kapelos nariais dalyvaujame įvairiuose rajono ir kaimyninių rajonų renginiuose.  Mano pomėgis, o dabar ir kasdienybė, būti ir bendrauti su žmonėmis. Žaviuosi savo miestu ir jo žmonėmis. Prieš dešimt metų suorganizavau pirmąjį, o dabar jis jau tapo tradiciniu, rajoninį fotografijų konkursą „Kalėdiniai Raseiniai“. Mano dideliam džiaugsmui, jame dalyvauja dešimtys raseiniškių, įmonių, įstaigų, bendruomenių. Žmonės myli savo miestą, įžvelgia jame daug gėrio ir grožio. Visada stengiuosi rasti bendrą kalbą su įvairaus amžiaus žmonėmis, kiek įmanoma jiems padėti kilus vienokiai ar kitokiai problemai. Tad darbas Raseinių rajono savivaldybės taryboje nebūtų kažkas labai nauja. Baigiau su politika susijusius mokslus, nuolat esu tarp rajono žmonių, žinau jų problemas, ko trūksta mieste ir rajone, tad tikiu, kad sugebėčiau atstovauti kiekvienam iš Jūsų, pasitikėjusiems manimi. Manau, Raseinių krašto savivaldai ir reikia naujo, kitokio požiūrio – jaunatviškų idėjų, mąstymo ir tikslų. Raseinių kraštas gali būti dar gražesnis, žmonės labiau patenkinti gyvenimu.

Kviečiu kiekvieną iš Jūsų šių metų kovo 5 dieną dalyvauti savivaldos rinkimuose, nes jie labai svarbūs Jūsų gerovei. Išrinkti žmonės atstovaus Jūsų interesams. Jeigu manimi pasitikite, prašau palaikyti mane. Balsuokite už Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašą Nr. 5, o biuletenio apačioje reitingavimo langelyje įrašykite mano numerį 8. Pasitikėkite manimi, kartu mes galime daug nuveikti!

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos Socialdemokratų partijos Raseinių skyriaus rinkiminės sąskaitos

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us