Raseinių naujienų portalas

KultūraNaujienos

Raseinių kraštas pristatytas Lietuvos ir Latvijos keliautojams

Iki aktyvaus turizmo sezono Lietuvoje dar liko keletas mėnesių. Kaip įprasta turizmo sektoriaus atstovams, šis sąlyginai ramus metų laikas yra išnaudojamas pasirengimui naujam kelionių sezonui. Metų pradžioje vyksta net keletas tarptautinių turizmo parodų Lietuvoje ir užsienyje. Šiemet VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda mūsų kraštą pristatė jau dvejose tarptautinėse parodose.

Sausio paskutinį savaitgalį vyko 10-oji jubiliejinė paroda ADVENTUR 2023. Tai vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. 2023 metų tema – švęskime kelionę, tai laisvė švęsti gyvenimą ir leistis į ilgai lauktas keliones, nebeatidėliojant jų ateičiai. Renginys, trukęs tris dienas, kvietė dalintis kelionių patirtimis, žinia apie naujus keliavimo būdus ir formas. Parodoje šiais metais buvo vystomos trys temos – pažink Lietuvą, poilsiauk aktyviai, atrask pasaulį. Sulaukta 128 dalyvių ir 9100 lankytojų. Raseinių kraštas pristatytas bendrame stende kartu su kolegomis iš Kauno regiono. Kvietėme visus atvykti į Raseinių kraštą ir švęsti 770-tąjį Raseinių, Ariogalos bei Betygalos gimtadienį. Supažindinome su šiemet laukiančiomis naujienomis. Keliautojus ypač domino galimybė pagaliau užlipti ant unikaliojo Lyduvėnų geležinkelio tilto bei duris atversiantis naujasis Lietuvos partizanų memorialo lankytojų centras Kryžkalnyje. 

Su šiomis naujienomis ir keliautojų jau pamėgtomis veiklomis pirmą kartą keliavome ir į didžiausią Baltijos šalyse turizmo parodą BALTTOUR 2023 Rygoje. Kaip pristato renginio organizatoriai, BALTTOUR yra svarbiausias turizmo renginys Baltijos šalyse, padedantis keliautojams pasirinkti kryptis ir planuoti keliones, o turizmo sektoriaus profesionalai čia gali užmegzti naujus kontaktus ir plėtoti bendradarbiavimą. Parodoje savo paslaugas ir kelionių kryptis siūlė beveik 300 dalyvių. Tarp jų buvo nemažai atstovų iš Lietuvos turizmo informacijos centrų, sanatorijų ir kitokių paslaugų teikėjų.

Šiais informacinių technologijų laikais daugybę informacijos yra įmanoma rasti internete, tačiau gyvas pokalbis su savo kraštą geriausiai pažįstančiu specialistu, galinčiu atsižvelgti į asmeninius keliautojo poreikius yra labai vertingas. Kita vertus, tokio pobūdžio renginiai leidžia megzti santykius tarp turizmo srityje dirbančių darbuotojų, dalintis patirtimi kurti dalykinius ryšius ir kelti kompetencijas. Šiais metai tai nėra paskutiniai renginiai, kuriuose VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda pristatys mūsų kraštą. Dar laukia ne vienas turizmo rinkai skirtas renginys.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us