Raseinių naujienų portalas

 „Raseinių naujienų“ redakcija gavo ne vieną raseiniškio nusiskundimą, kad kai kuriuose, tarp raseiniškių populiariuose, socialinio tinklo Facebook grupėse yra trinami komentarai ir blokuojami skaitytojai išreiškę vietinei valdžiai nepalankią nuomonę.

Ne paslaptis, arba jau vieša paslaptis, kad dvi didžiausias ir seniausias FB paskyras „Internautai nuo Dubysos“ (22,4 tūkst. narių) ir „Kraštiečiai iš Raseinių rajono“ (25,1 tūkst. narių) galimai nupirko viena iš šiandien rajoną valdančių partijų kartu su seniausio Raseiniuose savaitraščio redakcija.

Pasak mūsų šaltinių, pvz. vienam tokios grupės bendrasavininkui buvo sumokėta suma su trimis nuliais.

Grupėse, kurios sukurtos vos ne prieš dešimtmetį, šią savaitę įvyko administratorių, moderatorių (prižiūrinčių ir tvarkančių) kaita. Asmenys kūrę ir prižiūrėję šias grupes – pasitraukė. Mūsų žiniomis, jie savo „prisijungimus“ atidavė gavę sutartą sumą.

Jau vieša paslaptimi yra tapęs faktas, kad Raseinių rajono meras Andrius Bautronis savo socialinio tinklo Facebook paskyroje vykdo „politiką“ trinti ir blokuoti jį kritikuojančius asmenis. Tokiu pat principu šiandien dirba ir šios dvi grupės: „Internautai nuo Dubysos“ ir „Kraštiečiai iš Raseinių rajono“.

Nusipirkęs laikraštį, ar žiūrėdamas televizorių nepasiginčysi ir savo nuomonės neišreikši. Tam skirti socialiniai tinklai. Bet galimai ir tą galimybę nupirko. Ir tai nėra neteisėta. Tačiau raseiniškiai, kurie buvo pripratę reikšti savo nuomonę laisvai, šiandien tokios galimybės – nebeturi. Komentarų trynimas, kritikuojančių asmenų blokavimas –tai desperatiškas bandymas suformuoti palankią nuomonę apie valdžią.

Ar ši investicija tikrai atsipirks? Ar „pritildytos“ dvi populiarios Facebook grupės padės laimėti rinkimus valdantiesiems? Ar šiuo metu itin aktyviai nusiteikę naujieji administratoriai ir po rinkimų išlaikys tokį tempą?

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us