Raseinių naujienų portalas

NaujienosPolitika

Į Raseinių rajono tarybą išrinktos 6 moterys

Šešias moteris (skaičius gali padidėti po mero rinkimų) Raseinių rajono taryboje, jau galima vadinti gerąja naujiena. Tiek politikių mūsų rajono taryboje dar nebuvo. Konservatorių tarybos narių – 3, politinio komiteto „Tau, kraštieti!“ – 2, po vieną politikę – moterį turės socialdemokratai ir galbūt valstiečiai.

Nauji veidai politikoje

10-ojo šaukimo Raseinių rajono tarybos nariai prisieks balandžio mėnesį. Iš 25 tarybos narių net 5 politikos naujokai. Po 2 naujus narius į tarybą atvedė konservatoriai ir politinis komitetas „Tau, kraštieti!“. Vieną naują politiką pagaliau išrinko socialdemokratų rinkėjai.

Pirmą kartą tarybos nariais išrinkti:

Audra Samienė (Politinis komitetas „Tau, kraštieti!“)

Agnė Gustė (Politinis komitetas „Tau, kraštieti!“)

Aurimas Meliešius (TS-LKD)

Odeta Borkertienė (TS-LKD)

Airinas Jermolajevas (LSDP)

Į tarybą grįžo 5 politikai

Šie savivaldybių tarybų rinkimai buvo sėkmingi Gintauto Mikolaičio į Raseinių rajoną atvestai Lietuvos regionų partijai. Startas buvo pakankamai sėkmingas – iškovoti du mandatai. Labai tikėtina, kad šis politikas šiuos mandatus „atėmė“ iš savo buvusių bendražygių socialdemokratų. Gintautas Mikolaitis ir kitą rajono gyventojų pasitikėjimo mandatą pelnęs politikas Linas Bielskis – buvę ilgamečiai socialdemokratų Raseinių skyriaus nariai.

Į rajono tarybą pateko Algirdas Mielinis ir Edgaras Juška. Savo visuomeninę karjerą pradėję su partija „Tvarka ir teisingumas“, šiandien šie būsimi tarybos nariai išrinkti iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašo.

Šį kartą tarybos nario mandato neatsisakyti pažadėjo konservatorius Vidmantas Merkliopas. Tokį viešą pažadą Raseinių ligoninės direktorius davė per kandidatų į merus debatus „Žinau, ką renku“.

(Nuotraukos iš socialinių tinklų)

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us