Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Į Lietuvos kelius išriedėjo vilkikas, kviečiantis remti Ukrainą

Blue-Yellow organizacijos įkūrėjas Jonas ÖHMAN savo ranka įamžintu linkėjimu oficialiai išlydėjo reklaminį vilkiką, kuris kviečia aukoti ir remti Ukrainos karius.  

Logistikos paslaugas teikianti įmonė UAB Linėja Transport įgyvendino ir padovanojo  reklaminę idėją organizacijai Blue-Yellow. Tai beveik 100 kvadratinių metrų ploto važinėjanti reklama, kuri turi aiškią žinutę – nesustoti aukoti Ukrainos kariuomenei, kuri kovoja už visos šalies ir kartu mūsų laisvę. Prie projekto prisidėjo kompanija Schmitz Cargobull.

,,Mane labai sujaudino, kai pamačiau pirminę idėjos vizualizaciją. Na, o šiandien mes jau stovime čia ir išlydimę vilkiką į Lietuvos kelius. Ypač unikalu, kad tai kyla iš verslo iniciatyvos. Tai tik dar kartą įrodo, kad galime būti vieningi. Tik visi kartu nukeliausime iki pergalės“, – visiems susirinkusiems į Kėdainių Didžiosios Rinkos aikštę dėkojo Jonas ÖHMAN.

Kėdainiuose įsikūrusios įmonės Linėja Transport vadovas Gediminas Norkus dėkojo organizacijai už atsidavimą ir visuomenės telkimą. Pasak jo, kai karas gali lemti net ir mūsų laisvę, nedvejodami turime prisidėti įvairiausiomis formomis.

Prieš išlydint reklaminį vilkiką ant jo galo Jonas ÖHMAN lietuvių ir ukrainiečių kalbomis užrašė „Kartu iki pergalės“ ir nupiešė organizacijos talismane tapusią pandą.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us