Raseinių naujienų portalas

KitaNuomonėsVerslas

Automobilių supirkimas. Senas automobilis garaže ar pinigai kišenėje?

Nenaudojami, rūdijantys automobiliai yra gana didelė problema, nes jie užima reikalingas ankštų daugiabučių mašinų aikštelių vietas, darko aplinkos vaizdą ir skleidžia kenksmingas medžiagas. Įstatymai numato, kad neeksploatuojamu automobiliu turi pasirūpinti jo savininkas, o jei asmuo tai ignoruoja, jam gali būti paskirta įstatymo numatyta bauda. Daugėja ir su likimo valiai paliktais senais automobiliais nesitaikstančių gyventojų pranešimų. 

Statistikos duomenimis, Lietuvoje kasmet išardoma apie 60 tūkstančių senų nebenaudojamų automobilių, iš jų labai didelę dalį sudaro nevertingos, bet perdirbamos medžiagos, tokios, kaip plastikas, metalas ar stiklas, todėl išardomų automobilių dalis reikia tvarkyti pagal tam tikrus reikalavimus.

Jeigu turite automobilį, kuris jums nebereikalingas ar sugedęs, galite gauti ne baudą, o atlygį už jį. Tiesiog kreipkitės į automobilių supirkimo įmones, kurių darbuotojai atvyks į sutartą vietą, įvertins jūsų automobilį, sutvarkys reikiamus dokumentus, atsiskaitys ir išsiveš jį. Automobilis gali būti netgi neeksploatuojamas, po eismo įvykio, be techninės apžiūros ar draudimo. Automobilių supirkimo įmonių Lietuvoje yra labai daug, tačiau jas reikėtų rinktis atsakingai. Neturintys leidimo automobilių utilizavimo veiklai nesilaiko griežtų reikalavimų, vertingas automobilių dalis parduoda į antrinę rinką, o nereikalingas išmeta tam neskirtose vietose, taip padarydami didžiulę žalą gamtai, sukeldami pavojų žmonių ir gyvūnų sveikatai. Nenaudojamų automobilių supirkimas turi būti atliekamas tik tokių įmonių, kurios turi žinių ir galimybių automobilių dalis ir konstrukcinius elementus sutvarkyti pagal tam tikrus įstatymų numatytus reikalavimus, kad aplinkai nebūtų padaryta žala. Prieš pasirinkdami įmonę, pasidomėkite apie jos patikimumą, paskaitykite atsiliepimus.

Automobilių supirkimas yra geras pasirinkimas, nes tokiu atveju įvyksta greitas sandoris, dažniausiai sutariama tą pačią dieną. Jeigu pardavinėtumėte automobilį per skelbimus ar laikytumėte pardavimo aikštelėje, tai užtruktų žymiai ilgiau. 

Automobilių supirkimo įmones galite rasti internete, paieškoje suvedus žodžius automobilio supirkimas ar automobilių supirkėjai. Pardavėjui tereikia užpildyti anketą, pateikiant savo automobilio duomenis ir nuotraukas, pateiktus duomenis mato visi sistemoje užsiregistravę supirkėjai, jie automobilio savininkui teikia savo kainos pasiūlymus. Pardavėjui lieka tik išsirinkti sau patraukliausią pasiūlymą ir pasirašyti sutartį.

Pasirūpinkite savo nebenaudojamu turtu, gaukite už tai atlygį, jūsų aplinka taps erdvesnė, švaresnė ir gražesnė.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us