Raseinių naujienų portalas

Kita

VIDEO: Visu greičiu pirmyn lėkę pareigūnai skynė kelią  dūstančiam kūdikiui

Balandžio 7-osios vakare Šiauliuose,Tilžės gatvėje, su įjungtais garso ir šviesos signalais lekiantis policijos automobilis aplinkiniams tiesiog transliuote transliavo apie kažką ištikusią nelaimę. Šiaulių apskrities policijos Specialiosios parengties skyriaus specialisto Juliaus Bertauskio vairuojamas tarnybinis automobilis  skynė  kelią iš paskos važiuojančiai transporto priemonei, kurioje  į ligoninę buvo vežamas  dūstantis kūdikis.

Apie tai, kad vaiką ištiko epilepsijos priepuolis, pareigūnai sužinojo, kai, jiems sustojus prie šviesoforo,  dideliu greičiu privažiavo AUDI ir jos vairuotojas, pro pravertą langą sušukęs, kad vaikui reikalinga skubi medikų pagalba, pareigūnų paprašė juos palydėti į Moters ir vaiko kliniką. Po penkių minučių pareigūnų lydimas automobilis jau stovėjo prie klinikos durų. Pakeliui kitas policijos ekipažo pareigūnas – Kinologų poskyrio specialistas Giedrius Šiškevičius, susisiekė su policijos Operatyvaus valdymo skyriumi ir paprašė, kad šie praneštų medikams,  jog atvežamas sunkios būklės  kūdikis ir kad šie būtų pasirengę jo priėmimui.

Suspėta laiku – kūdikis šiandien kartu su savo tėvais jau namuose. Ši džiugi žinia apie sėkmingą kritinės situacijos baigtį pareigūnams – labai stiprus motyvas, įkvepiantis  kasdieninei pareigūno  misijai “Ginti.Saugoti. Padėti”.

Šiaulių apskr. VPK informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us