Raseinių naujienų portalas

NaujienosPolitika

Darbą pradėjo du mero politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojai

Nuo gegužės 23 d. darbą pradėjo du nauji Raseinių rajono savivaldybės tarnautojai.

Nuo šiol savivaldybės administracijai vadovaus Kęstutis Užemeckas, praėjusioje kadencijoje dirbęs mero pavaduotuoju. Administracijos direktorius tiesiogiai pavaldus savivaldybės tarybai.

„Direktorius vadovaus įstaigai, valdys funkcijų atlikimo kokybę, išteklius, Tarybos nustatyta tvarka pasirašys Savivaldybės vardu sudaromas sutartis, atstovaus įstaigai ar įgalios kitus atstovauti santykiuose su kitomis įstaigomis, organizacijomis bei fiziniais asmenimis, vykdys Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo ir kituose teisės aktuose nustatytas funkcijas ir kitus nenuolatinio pobūdžio su įstaigos veikla susijusius pavedimus“,- rašoma savivaldybės internetiniame tinklapyje.

Tą pačią dieną darbą pradėjo politinio pasitikinėjimo valstybės tarnautoja Indrė Levickytė – mero Arvydo Nekrošiaus patarėja viešiesiems ir tarptautiniams ryšiams. Patarėja tiesiogiai pavaldi merui Arvydui Nekrošiui.

Patarėja I. Levickytė padės įgyvendinti Savivaldybės mero ir Tarybos suformuotą politiką, teiks merui patarimus ir siūlymus dėl ryšių su visuomene principų, formuos bendrą Savivaldybės viešųjų ryšių koncepciją, dalyvaus Savivaldybės oficialiuose priėmimuose, susitikimuose ir renginiuose, rengs spaudos konferencijas, planuos susitikimus su žiniasklaidos atstovais, konsultuos savivaldybės administracijos darbuotojus viešosios informacijos rengimo bei teikimo klausimais, padės koordinuoti savivaldybės tarptautinį bendradarbiavimą, teiks kitas merui reikalingas konsultacijas bei vykdys jo pavedimus, susijusius su Savivaldybės strateginių tikslų įgyvendinimu, savo kompetencijos klausimais.

Informacija parengta pagal www.raseiniai.lt

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us