Raseinių naujienų portalas

KitaLaisvalaikisPramogos

Penktadienį Druskininkai atidaro vasaros sezoną, vyks tradicinė kurorto šventė

„Kurorto šventės renginių maratonas išlieka intensyvus – nuo jau tradicija tapusių teatralizuotų eitynių, žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertų ir gongų terapijos iki Lietuvoje dar nematyto fejerverkų ir lazerių šou ant Druskonio ežero“, – sakė Druskininkų meras Ričardas Malinauskas.

Šiųmetinės teatralizuotos druskininkiečių ir svečių eitynės skirtos disco temai, o šventės šūkis ragina – „Įkvėpk Druskininkus“.

„Koncertai, muzikinės popietės, sporto turnyrai, pramogos vaikams – visa tai Druskininkai kviečia pamatyti nemokamai“, – sakė Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Vaiva Žagunienė. 

Per iškilmingą šventės atidarymą numatomas vandens skraidyklės (flyboard) meistro Mariaus šokis ant Druskonio ežero, vakare – lazerių, fejerverkų ir pirotechnikos kompozicija „Naktį pateka saulė“. Tuomet į 30 metrų aukštį iškelta speciali metalinė konstrukcija ežerą nušvies kometomis, fontanais, romėniškomis žvakėmis ir kitais pirotechnikos efektais. 

Du vakarus dviejose scenose Druskininkuose koncertuos Lietuvos muzikos grandai.

Šeštadienį muzika skambės ir K. Dineikos sveikatingumo parke, norintieji vėl galės dalyvauti gongų terapijoje, pirmą kartą kurorte bus pristatyta Acro joga – žaisminga judėjimo forma, susidedanti iš akrobatikos ir terapijos elementų, atliekamų porose.

Vijūnėlės parke bus žaidžiamas paplūdimio tinklinis, krepšinio 3×3 rungtynės. 

Nemuno krantinėje įsikurs pramogų vaikams zona.

Šventė metu Vilniaus alėjoje ir kitose judriose Druskininkų vietose bus galima stebėti šiuolaikinio cirko pasirodymus, virtualios bibliotekos iniciatyvos „Sunku skaityti? Pagarsink knygą“ pristatymą, orientaciniai pasivaikščiojimai siūlys paragauti deguonies kokteilio ar susipažinti su senaisiais Druskininkais, bus rengiamos ekskursijos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us