Raseinių naujienų portalas

LaisvalaikisPramogos

Tradicinis Mirklių bendruomenės renginys

2023 m. birželio 16 d.  Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje vyko tradicinis renginys ,,Saugokime save ir kitus“.  

Visus atvykusius  pasveikino, kad visi turėtų laiko, neskubėtų, gyventų linksmai, šypsotųsi, skirti  laiko  ir dėmesio sau, tai  Raseinių rajono kultūros  centro vaikų šokių grupė  ,,POP DANC“,  sušoko ,,Pikačių“  šokį, vadovė Neringa Šlopšnienė. Taip pat visus pasveikino ir  Raseinių rajono kultūros  centro Mirklių kaimo bendruomenės šokių kolektyvas ,,RITMAS“, vadovė  Neringa Šlopšnienė.

 Bendruomenė dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse ,,Eimo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.“, kasmet organizuoja įvairias veiklas, kurių metu bendruomenės nariai skatinami saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, primenamos Kelių eismo taisyklės ir kaip reikia jų laikytis.  Į renginį atvyko Šiaulių apskrities policijos Raseinių policijos  veiklos skyriaus  tyrėja bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė su policijos bičiuliu AMSIU.  Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Bautronis ir  Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys  Darius Ulickas. Džiugu, kad bendruomenės organizuojamuose renginiuose visada dalyvauja Raseinių pagalbos šeimai namai ir auklytės.

Bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė visus susirinkusius pasveikino priminė taisykles, kaip saugiai važiuoti dviračiais ir kitomis transporto priemonėmis kolonoje.

Visiems dalyviams bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė įteikė eismo saugumo priemones – atšvaitus bei liemenes.

Vyko tradicinis dviračių, paspirtukų ir pėsčiųjų žygis, lydint policijos automobilio. Tai buvo puiki praktinė pamoka, kaip reikia saugoti tiek save, tiek kitus kelyje.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės narė-vedančioji  Skaidrė Kinderienė  visus pakvietė į netradicines sportines varžybas, taip pat į šaškių, smiginio, į krepšį baudų metimą,  spalvotų kamuoliukų metimą,  kuriose aktyviai dalyvavo ir vaikai, ir senjorai, o pagrindinis prizas buvo du dviračiai. Nuoširdų ačiū tariame pagrindiniams šventės rėmėjams tai-  dviratukas  UAB ,,Danspin“  direktorius Rosvaldas Kunickas  ir   antras dviratukas UAB ,,LITSPIN“ direktorius  Kęstutis  Žilinskas.   Mus vaišino Lakštučių kaimų bendruomenės pirmininkė Loreta  Navickaitė-Laurinaitienė . Už paramą Onutei ir Edmundui Kazbarams, Birutei  Andriulienei ,  Juditai Bernatavičienei ir Algimantui Andraičiui.  Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir suvenyrais. Vyko loterija be pralaimėjimo, visi bilietai buvo laimingi. O dviratukus laimėjo  Kernius  Matusevičius  (5 m.) lankantis darželį. Antrą dviratuką laimėjo  mokinė Viltė Andriulytė (11 m.). 

Nuoširdžiai dėkoju Raseinių rajono savivaldybei, Raseinių rajono kultūros  centrui ir šokių vadovei Neringai Šlopšnienei. Visiems padėjusiems organizuoti renginį, atvykusiems svečiams ir pravedusiai renginį Skaidrei.

Teksto ir nuotraukų autorė: bendruomenės pirmininkė  Gražina Andraitienė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us