Raseinių naujienų portalas

Kriminalai

Skrydis keliu baigėsi griovyje

Greitį pamėgęs 25 metų šiaulietis iš savo asmeninės patirties gali reziumuoti, kad dėl greičio patiriamas adrenalinas tikrai nevertas finansinių nuostolių, kurie gresia skraiduoliams keliuose.  Ir ne tik baudos prasme. Skraidymas keliu dažnai baigiasi griovyje, sudaužomi savi ir svetimi automobiliai, padaroma didžiulė turtinė ir neturtinė  žala, kurią reikia atlyginti. Prieš šešerius metus vairuotojo pažymėjimą įgijusiam minėtam vaikinui, skolintu automobiliu viršijusiam leistiną greitį, patirties jį suvaldyti nepakako ir jo vairuojama transporto priemonė nudaužė  prie kelio stovėjusį mobilų greičio matuoklį, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.

Liepos 1-osios vidurdienį kelyje Kuršėnai-Šiauliai prie trikojo greičio matuoklio budėjęs policijos darbuotojas išgirdo automobilio stabdžių cypimą ir išvydo nuo kelio skrendantį matuoklį, o paskui jį – automobilį, kuris aukštyn ratais nusileido į griovį. Iš  SEAT ALHAMBRA išsikepurnėjęs vairuotojas buvo blaivus, medikų pagalbos jam neprireikė. Skrydis jam  baigėsi sėkmingai sveikatos požiūriu, tačiau materialiniu požiūriu prognozės nelinksmos – sumaitotas svetimas automobilis ir kelias dešimtis tūkstančių kainuojantis mobilus greičio matuoklis. Specialistai dabar vertina, ar  matuoklis remontuotinas, ar visai nebenaudotinas. Jie tars savo žodį ir dėl turtinės žalos dydžio. Greičio matavimo įrangos įsigijimo kaina  buvo apie 30 tūkst. eurų.

Šiaulietis pareigūnams aiškino, kad, važiuodamas keliu, jis  pamatė netoliese stovintį greičio matuoklį ir, išsigandęs, kad bus užfiksuotas greičio viršijimas, staiga nuspaudė stabdžio pedalą.  Automobilį ėmė nešti į šoną ir jis tapo nevaldomas.  SEAT ALHAMBRA keletą kartų vertėsi ir įlėkė į griovį.

Važiuojantiems leistinu greičiu greičio matuoklių baidytis netenka ir materialinių nuostolių  skaičiuoti – taip pat.

Šiaulių apskr. VPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us