Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Raseinių meras daliai ligoninės medikų ketinant palikti darbą žada, kad veikla nesutriks

Meras pirmadienį ketino susitikti su darbą palikti ketinančiais medikais, tačiau jie į susitikimą neatvyko. Pasak A. Nekrošiaus, jis pasiūlė kitą medikams patogų laiką.

Raseinių meras Arvydas Nekrošius daliai ligoninės medikų pateikus prašymus išeiti iš darbo, suabejojus konkurso į direktorius skaidrumu, sako turintis planą „B“, kaip užtikrinti paslaugų teikimą.

Pasak jo, darbą perimtų kiti rajono medikai.

„Mes su medikais pasiryžę kalbėtis iki paskutinės dienos ir bandyti atsižvelgti į jų prašymus bei reikalavimus, bet jei nutiktų, kaip nutiktų, turime planą „B“, kalbėsimės su kitais medikais, šeimos gydytojais, kad padėtų tokioj nelengvoj situacijoj“, – BNS pirmadienį sakė A. Nekrošius.

Meras pirmadienį ketino susitikti su darbą palikti ketinančiais medikais, tačiau jie į susitikimą neatvyko. Pasak A. Nekrošiaus, jis pasiūlė kitą medikams patogų laiką.

„Aš iš ryto atėjau į susitikimą ir direktorius paskambino, kad pasikeitė planai medikų ir šiandien neatvyks. Paprašiau ligoninės direktoriaus, kad jis ateitų, irgi kažkokio aiškumo nepasakė, kokia priežastis, kažkoks užimtumas pasikeitė ar kažkas tokio, kaip aš supratau tarp eilučių“, – kalbėjo meras.

Su Raseinių ligoninės direktoriumi Vidmantu Merkliopu BNS pirmadienį susisiekti kol kas nepavyko.

Meras A. Nekrošius teigė, kad vienokius ar kitokius sprendimus reikia rasti iki rugpjūčio 10 dienos, nuo kurios darbą gali palikti dalis medikų, bet, kaip pažymėjo meras, datos prašymuose skirtingos, yra išėjusiųjų atostogų.

Dalis Raseinių ligoninės medikų pateikė prašymus išeiti iš darbo, kilus abejonių dėl atrankos į ligoninės direktoriaus pareigas skaidrumo, taip pat dėl darbo sąlygų, kitų priežasčių. Savo ruožtu sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys praėjusią savaitę paragino stabdyt konkursą.

Savivaldybės meras „valstietis“ A. Nekrošius BNS sakė to daryti neketinantis, bet žadėjo ieškoti sutarimo dėl situacijos.

A. Nekrošius patvirtino, jog šiuo metu prašymus išeiti iš darbo yra pateikę bent septyni Raseinių ligoninės medikai, tačiau kaltino vietos politikus eskaluojant situaciją.

Meras teigė kreipęsis į medikų organizacijas, siūlydamas deleguoti atstovus stebėti vietos ligoninės vadovo atranką.

Konkursą vadovauti Raseinių ligoninei savivaldybė paskelbė birželį. Meras patvirtino, kad jame dalyvauja penki kandidatai.

Subscribe
Notify of
guest
2 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Čiulpk

Idiotai pasiskyrė teistą asmenį. Tikri idiotai? Ar Nekrošius idiotas ar jam kas vadovauja ? Ar jis tokia bėda Raseinių kraštui?https://www.lrytas.lt/sveikata/medicinos-zinios/2023/08/09/news/naujasis-raseiniu-ligonines-vadovas-su-tamsia-praeitimi-teistas-uz-sukciavima-baustas-laisves-atemimo-bausme-27956848

Last edited 9 months prieš by Čiulpk
Čiulp bybi

Ot gerai priedurnių kraštui. Ruskyna vejatės penkiamyliais žingsniais

Contact Us