Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Įspėjamasis mokytojų streikas vyks rugsėjo viduryje, nepasiekus rezultatų – rugsėjo 29-ąją

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga antradienį paskelbė, kad įspėjamasis mokytojų streikas vyks rugsėjo 15 dieną, o nesulaukus norimų rezultatų, bus surengtas ir tikrasis streikas.

„Mes nusprendėme rugsėjo 15-ąją skelbti įspėjamąjį streiką, o rugsėjo 29-ąją – tikrąjį streiką“, – BNS antradienį sakė Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjungos pirmininkas Andrius Navickas.

Anot jo, įspėjamojo streiko numatoma trukmė – dvi valandos.

„Mes nesistengiame daryti kažkokios daugiau žalos ugdymo procesui, bet tiesiog perspėti Vyriausybę dar, o jeigu bus neatsižvelgta, tada pradėti tikrąjį streiką, kuris truktų net ir mėnesį“, – teigė jis.

Apie planus skelbti streiką profesinė sąjunga pranešė pirmadienį.

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas pirmadienį komentare BNS nurodė gerbiantis tokį profesinės sąjungos sprendimą.

„Demokratinėje šalyje gerbiame kiekvieną teisėtą sprendimą. Ir nors pasirinktas toks dialogo kelias, esu nusiteikęs kalbėtis bet kokiomis sąlygomis, nesikeičia ir planai kitais metais mokytojų atlyginimus didinti du kartus: nuo sausio ir nuo kitų metų rugsėjo“, – rašė G. Jakštas.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us