Raseinių naujienų portalas

NaujienosPolitika

Informacija Raseinių ir Kėdainių rajonų savivaldybių rinkėjams: kada ir kur balsuoti?

Praėjusį savaitgalį baigti platinti pranešimai apie rinkimus Raseinių ir dalies Kėdainių  rajonų savivaldybių rinkėjams. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja rinkėjus, kada ir kur vyks balsavimas pirmalaikiuose Seimo nario rinkimuose vienmandatėje Raseinių–Kėdainių apygardoje.

Rugpjūčio 29-31 dienomis vyks balsavimas iš anksto, nuo 7 valandos ryto iki 20 valandos vakaro, Raseinių rajono savivaldybės pastate (V. Kudirkos g. 5, Raseiniai) ir Kėdainių rajono savivaldybės pastate (J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai).

Rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis balsavimo procesas taip pat bus organizuojamas specialiuose punktuose: RaseiniųKėdainių rinkimų apygardos teritorijoje esančiose sveikatos priežiūros bei socialinės priežiūros įstaigose, bausmių atlikimo vietose ir kt.

Rugsėjo 1-2 dienomis rinkimų komisijų nariai vykdys balsavimą rinkėjų namuose. Jo metu balsuos tie rinkėjai, kurie turi teisę balsuoti namuose: neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiūrintys asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi žmonės, sulaukę 70 metų ir vyresni rinkėjai.

Rugsėjo 3-oji – pagrindinė Seimo nario rinkimų vienmandatėje RaseiniųKėdainių apygardoje diena, kai rinkėjai balsuos nebe savivaldybės pastate, o savo rinkimų apylinkėse ar bet kurioje kitoje apygardos teritorijoje esančioje rinkimų apylinkėje nuo 7 valandos ryto iki 20 valandos vakaro. Rinkimų apylinkių sąrašas.

Vyriausioji rinkimų komisija primena, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti tik savo asmens dokumentą, kuriame yra rinkėjo nuotrauka ir asmens kodas: Lietuvos Respublikos pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą ir pan.

Dėl Lietuvos Respublikos Seimo nario mandato šiuose rinkimuose varžosi aštuoni kandidatai:

  1. Sandra Barzdienė, iškelta Liberalų sąjūdžio;
  2. Andrius Bautronis, iškeltas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų;
  3. Edvinas Demidavičius, iškeltas Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“;
  4. Algirdas Gricius, iškeltas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos;
  5. Matas Skamarakas, iškeltas Lietuvos socialdemokratų partijos;
  6. Meida Šabūnienė, iškelta Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų);
  7. Antanas Tautkus, iškeltas Lietuvos regionų partijos;
  8. Darius Ulickas, iškeltas Darbo partijos.

Pasidomėti kandidatų biografijomis ir surasti daugiau duomenų apie juos galima Vyriausiosios rinkimų komisijos interneto svetainėje.

Kandidatų diskusijų laidos įrašą peržiūrėti galima ČIA.

Daugiau informacijos apie rinkimus galima rasti Vyriausiosios rinkimų komisijos interneto svetainėje www.vrk.lt.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us