Raseinių naujienų portalas

KitaSportas

Aktyvi ir prasminga krepšinio klubo ,,Raseiniai“ veikla

Raseinių krepšinio klubas ,,Raseiniai“ vasarą aktyviai leido laiką ne tik formuojant krepšinio komandų sudėtis ir biudžetą kitam sezonui, bet ir dalyvaudami socialinėje veikloje bei organizuodami stovyklas jaunimui.

Liepos pabaigoje jaunimas rinkosi į dieninę stovyklą ,,Būk sveikas su krepšinio kamuoliu“ Raseinių kūno kultūros ir sporto centre. Jos dalyviai visą savaitę tobulino fizinį parengtumą ir krepšinio įgūdžius su gausiu trenerių būriu: kanadiečiu Dengu Awaku, makedoniečiu Vasko Atanasovu, Karoliu Lendzevičiumi, Gediminu Butkumi, Dariumi Griciumi, Tomu Totuliu, Tautvydu Šležu, Andriumi Ulčicku. Stovyklą aplankė Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinės narys Evaldas Džiaugys, kuris pasidalino patirtimi ir gudrybėmis 3×3 krepšinyje. Taip pat papasakojo kaip svarbu vasarą leisti aktyviai su krepšinio kamuoliu, surengė viktoriną ir išdalino prizus stovyklos dalyviams.

Pertraukose tarp treniruočių stovyklautojai turėjo daug įdomių veiklų, kurios suteikė daug žinių ir naujų potyrių. Mus aplankė visuomenės sveikatos specialistė Laima Galinaitienė, ji supažindino su naudingais dalykais kaip elgtis atsitikus nelaimėms ir kaip jų išvengti. Vykome į įmonę ,,WoodBox“, jos vadovas Mantas Garbaliauskas pasakojo svečiams apie inkilų ir kitų medžio dirbinių įvairovę, jų išskirtinumus.

Dirbtuvėse sportininkai patys gamino inkilus, kuriuos parsivežę pakabino medžiuose. Įdomūs potyriai lydėjo susitikime su Raseinių šaulių vadu, vyr. seržantu Evaldu Gudžiūnu. Svečias demonstravo kario ekipiruotę, bei leido išbandyti šūvio tikslumą šaudant netikrais šoviniais. Su maisto gamyba supažindino ,,Šaukštas puode“ ir picerija ,,Picasa“. Pirmieji parodė kaip pietums gaminamas plovas ir juo vaišino dalyvius. Sportininkai nuvykę į piceriją patys pasiruošė mėgstamą picą, kurią iškepė šio amato profesionalas Roberto.

Stovykloje visą savaitę vyko įvairūs žaidimai, kurie lavino koncentraciją, komunikaciją, komandiškumą. Daug informacijos apie sveikatingumą, mitybą bei istorinius krepšinio faktus sportininkai sužinojo varžydamiesi protmūšyje. Žaismingumo ir emocijų pridėjo įvairūs konkursai bei stovyklos dalyvių krepšinio rungtynės, pasiskirsčius į komandas legendiniais pavadinimais ,,Eskalada“ ir ,,Rasai“.

Taip pat šią vasarą vyko prasmingas ir aktyvus susitikimas su Raudonojo Kryžiaus vaikų dienos centro vaikais. Smagi treniruotė, pokalbiai bei prizai jaunimui kėlė džiugias emocijas ir motyvavo rinktis sportą kaip puikią priemonę laisvalaikio praleidimui.

Socialinės veiklos pratęstos su Raseinių miesto partnerio iš Ukrainos, Volodymyro bendruomenės vaikais, juos šokio judesių mokė ir gerą nuotaiką kūrė „Next Step“ šokėjos Lėja Somanavičiūtė ir Vakarė Gustainytė, treniruotę su komandiškumą lavinančiais žaidimais bei pratimais vedė Raseinių KKSC ir Raseinių krepšinio klubo treneris D. Gricius, po maudynių svečiai kartu su Raseinių KKSC ir „Lūšis Volley” treneriu Aurimu Dygliu tęsė smagias ir aktyvias veiklas paplūdimio tinklinio aikštelėje.

Raseinių krepšinio klubo vadovas T. Totulis džiaugiasi, kad parodytas solidarumas Ukrainos vaikams suteikia jiems pozityvių emocijų, o tuo pačiu telkia mūsų rajono organizacijas bendradarbiavimui (Raseinių kūno kultūros ir sporto centras, Raseinių tinklinis klubas „Lūšis Volley” , krepšinio klubas ,,Raseiniai“ bei šokių studija ,,Next Step”). Kaimo turizmo sodyba ,,Karpynė“ suteikė geras galimybes įgyvendinti numatytas veiklas. Šioje sodyboje vyko antroji krepšinio klubo organizuota vasaros stovykla, į kurią sugūžėjo daug jaunimo.

Puikiomis sąlygomis besidžiaugę dalyviai naudingai leido laiką krepšinio aikštelėje, žinias apie šią sporto šaką gilino protmūšio ir Kahoot žaidimuose bei pramogavo baseine. Greitai prabėgusi savaitė su treneriais Samueliu Counago Carrera, Giedriumi Kurtinaičiu, K. Lendzevičiumi, D. Griciumi bei T. Totuliu jaunimui leido visapusiškai ūgtelti ir pasitikti naująjį sezoną kur kas labiau pasitikint savo jėgomis.

Tekstas ir nuotraukos: krepšinio klubo ,,Raseiniai“ trenerio Donato Griciaus

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us