Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Spalio 25 d. Lietuvos teismuose vyks nemokamos teisinės konsultacijos

Aštuntus metus iš eilės spalio 25 d., Konstitucijos ir Europos teisės dieną, Lietuvos teismuose organizuojamas renginys „Jūs klausiate – mes atsakome!“. Nemokamos teisinės konsultacijos Šiaulių apylinkės teismo visuose rūmuose bus teikiamos 10.00–15.00 val. Teisinės konsultacijos vyks gyvai, iš anksto registruotis nereikia. Į teismą atvykę žmonės bus aptarnaujami gyvos eilės principu.

„Gyventojams tai yra išskirtinė galimybė pasinaudoti nemokama teisine pagalba. Nereikia iš anksto registruotis ir pateikti savo asmens duomenų“, – sako Šiaulių apylinkės teismo pirmininkas Ernestas Šukys. 

Šešiuose teismo rūmuose (Šiaulių, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio ir Raseinių) į gyventojų klausimus atsakinės advokatai, Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos specialistai, teisininkai iš savivaldybių ir būrys teismo teisėjų padėjėjų.

Per konsultacijas gyventojai gali pateikti ne po vieną, o kelis klausimus. Žmonės teiraujasi dėl paveldėjimo dokumentų sutvarkymo, palikimo priėmimo, kai praleistas terminas, testamento sudarymo, dėl santuokos nutraukimo, smurto artimoje aplinkoje, vaikų išlaikymo, profesinės ligos išmokos, žemės servituto ir jo panaikinimo, daugiabučių gyvenamųjų namų bendrijos klausimų, dėl bendrosios dalinės nuosavybės, fizinio asmens bankroto, teismo sprendimo vykdymo užtikrinimo, kompensacijų už komunalines paslaugas, žemės nuomą ir pan. 

Konsultacijos vyks visuose Šiaulių apylinkės teismo rūmuose: 

  1. Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai (Algirdo Juliaus Greimo g. 77, Šiauliai)
  2. Šiaulių apylinkės teismo Joniškio rūmai (Medžiotojų g. 2A, Joniškis)
  3. Šiaulių apylinkės teismo Kelmės rūmai (Vytauto Didžiojo g. 60, Kelmė)
  4. Šiaulių apylinkės teismo Pakruojo rūmai (Vienybės a. 1, Pakruojo)
  5. Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmai (Vasario 16-osios g. 16, Radviliškis)
  6. Šiaulių apylinkės teismo Raseinių rūmai (Tiesos g. 2, Raseiniai)

Šiaulių apylinkės teismo informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us