Raseinių naujienų portalas

Sportas

Lietuvos badmintono taurės varžybose raseiniškiai iškovojo tris komplektus medalių

Spalio 21 dieną Prienuose vyko 18-osios Lietuvos badmintono taurės Cj grupės 4-ojo baigiamojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 42 sportininkai iš Kauno, Vilniaus, Kretingos, Prienų ir Raseinių.

Raseiniams varžybose atstovavo 12 sportininkų. Raseiniškiai iškovojo tris komplektus medalių: vaikinų vieneto varžybose Dovydas Siniakovas iškovojo 3-ąją vietą, vaikinų dvejeto varžybose 2-ąją vietą iškovojo Dovydas Siniakovas ir Nojus Danusas, merginų dvejeto varžybose 3-ąją vietą iškovojo Gabrielė Klijūnaitė poroje su Ūla Žemaite iš Kauno.

Po keturių etapų susumavus 18-osios Lietuvos badmintono taurės Cj grupės rezultatus, puikūs Raseiniškių laimėjimai galutinėje įskaitoje: absoliučiu nugalėtoju tapo Dovydas Siniakovas, jis iškovojo 1-ąsias vietas vaikinų vieneto ir dvejeto varžybose. Nojus Danusas vaikinų dvejeto varžybose užėmė 1-ąją vietą, o vieneto varžybose užėmė 2-ąją vietą. Pijus Kulnys vaikinų vieneto ir dvejeto varžybose užėmė 3-ąsias vietas. Merginų grupėje geriausiai sekėsi Rusnei Stoškutei, ji merginų vieneto varžybose užėmė 3-ąją vietą, o merginų dvejeto varžybose užėmė 2-ąją vietą. Gabrielė Klijūnaitė merginų dvejeto varžybose užėmė 3-ąją vietą.

Nuotraukoje po apdovanojimų: iš kairės Gabrielė Klijūnaitė, trenerė Vida Būzienė, Rusnė Stoškutė, Dovydas Siniakovas, Nojus Danusas ir Pijus Kulnys.

Tekstas ir nuotraukos: Egidijaus Šubino