Raseinių naujienų portalas

NaujienosSportas

Pergalingas komandos ,,Raseiniai“ krepšininkų savaitgalis

Praėjusį penktadienį Raseinių krepšinio komanda ,,Raseiniai“ žaidė pirmąsias Nostra.lt-Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono rungtynes namuose. Krepšininkai sausakimšoje Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salėje išbandė savo jėgas su Biržų ekipa. Pirmoje rungtynių dalyje nei vienai komandai nepavyko atitrūkti nuo varžovų. Trečiojo kėlinio viduryje raseiniškiai sužaidė puikią atkarpą 16:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (68:58). Tačiau intriga išliko iki pat rungtynių pabaigos, svečiai pavijo aikštės šeimininkus ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėse atakose. Likus žaisti 1 minutę Nojus Vaivada pataikė iš toli ir išvedė Raseinių komandą į priekį. Vėliau komandos apsikeitė netiksliomis atakomis ir šios atkaklios rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 87:86. Iniciatyvos pabaigoje nepabijojęs imtis N. Vaivada surinko 17 taškų, tiek pat pridėjo ir Antanas Montrimavičius.

Puikią fizinę formą demonstruoja A. Montrimavičius (Foto: A. Karpavičiaus)

Kitas rungtynes Raseinių krepšininkai žaidė Šilalėje prieš ,,Lūšies“ komandą. Šis susitikimas klostėsi panašiai kaip ir su biržiečiais. Pirmoje pusėje abi ekipos žaidė taškas į tašką, trečiajame kėlinyje raseiniškiai atitrūko dviženkle persvara (57:68), tačiau šilališkiai kovėsi iki pabaigos, bet joje užtikrinčiau atrodė svečiai, tad dar viena Raseinių krepšinio komandos ,,Raseiniai“ pergalė iškovota 88:92. Dar vienas sėkmingas rungtynes sužaidė komandos kapitonas A. Montrimavičius, jis pelnė 22 taškus bei atkovojo 13 kamuolių.

A divizione rungtyniaujantys Raseinių krepšininkai šį penktadienį, 19 val. savo žiūrovų akivaizdoje sieks pergalės prieš svečius iš Prienų, o B divizione rungtyniaujanti ,,Brosta-KKSC“ sekmadienį 14.00 val. rungtyniaus su studentais iš Lietuvos sporto universiteto. Laukiame gausaus žiūrovų palaikymo Raseinių kūno kultūros ir sporto centre.

Informaciją apie mūsų krašto komandas bei RKL čempionato rungtynių transliacijas galite sekti https://videosportas.lt/@nostrarkl, facebook.com/raseiniaikk, www.rkl.lt.

Informaciją parengė Darius Gricius

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us