Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Šiaulių apylinkės teisme nemokamai konsultuoti 42   gyventojai   

Spalio 25 d. nemokamomis teisinėmis konsultacijomis Šiaulių apylinkės teisme pasinaudojo 42 asmenys. Teismo šešiuose rūmuose teisines konsultacijas teikė advokatai, antstoliai, Valstybinės garantuojamos teisinės pagalbos Šiaulių skyriaus atstovai ir teisėjų padėjėjai. Renginys „Jūs klausiate – mes atsakome!“ skirtas Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienai ir Europos teisės dienai paminėti.

„Aš esu labai dėkinga už šitą renginį. Tikrai gavau visą išsamią informaciją. Turėjau ne vieną, o kelis klausimus. Labai ačiū“, – po teisinės konsultacijos Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmuose sakė moteris.

Nemokamos teisinės konsultacijos vyko nuo 10-os iki 15-os val. Intensyviausias laikas buvo iki pietų. 

Daugelis atėjusiųjų pasikonsultuoti teisininkams pateikė po du, tris klausimus, todėl teisėjų padėjėjai, advokatai, kai kuriais atvejais, konsultacijai skyrė net iki valandos laiko. Žmonės teiravosi dėl palikimo priėmimo, dėl skyrybų, dėl indėlių atkūrimo,namų valdos ribų, vykstant konfliktui su kaimynu, dėl preliminariosios sutarties vykdymo, įsigyjant būstą, dėl bendrasavininko įpareigojimo tvarkyti, prižiūrėti savo turtą ir dėl to kilusio ginčo išsprendimo, dėl pensijos skyrimo daugiavaikei motinai, užauginusiai 5 vaikus, dėl neveiksnumo nustatymo, dovanojimo sandorio sudarymo, dėl sandorių nuginčijimo, dėl duomenų apsaugos ir informacijos rinkimo, dėl skolos priteisimo iš daugiabučio namo bendrijos nario ir kt.  

Šiaulių apylinkės teisme konsultuoti 42 asmenys. Daugiausiai – 21-as – kreipėsi į Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmus. Joniškio ir Raseinių rūmuose teisininkai konsultavo po 6 asmenis, Radviliškio rūmuose – 5, Pakruojo rūmuose – 3, Kelmės rūmuose – 1-ą.  2022 metais Šiaulių apylinkės teisme buvo konsultuoti 45 asmenys.

LR Konstitucijos ir Europos teisės dieną nemokamos teisinės konsultacijos Lietuvos teismuose vyko jau aštuntą kartą.

Šiaulių apylinkės teismo informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us