Raseinių naujienų portalas

Sportas

Dėl pergalių krepšininkams tenka kautis iki paskutinių sekundžių

Praėjusį savaitgalį Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko net trys itin atkaklūs ir kupini įtampos Nostra-RKL čempionato susitikimai. A divizione rungtyniaujanti Raseinių krepšinio komanda ,,Raseiniai“ priėmė svečius iš Kupiškio, kurie iki šių rungtynių buvo laimėję 4 susitikimus iš 5. Šiose rungtynėse raseiniškiai dėl traumų ir ligų turėjo vos 8 žaidėjus, o jų metu iškrito ir puikiai rungtyniavęs Benius Urbonavičius (dar iki traumos spėjo pelnyti 16 taškų ir atkovoti 9 kamuolius). Be dar vieno komandos draugo likusi Raseinių komanda nepasimetė, o susitelkė ir titaniškomis pastangomis siekė dar vienos pergalės čempionate. Tą jiems ir pavyko padaryti, laimėtos rungtynės 86:80. Ryžtingai ir drąsiai rungtyniavę Arminas Beišys ir Mantas Košelis prie pergalės pridėjo po 16 taškų.

 B divizione rungtyniaujanti ,,Brosta-KKSC“ penktadienio vakarą susitiko su Skuodo KKSC-,,Kuršasta“. Nepaisant to, kad pirmąjį kėlinį aikštės šeimininkai žaidė puikiai (24:9), o antrajame komandas skyrė net 18 taškų skirtumas (39:21) svečiai nesirengė ramiai žiūrėti į įvykius aikštėje ir naudodamiesi raseiniškių klaidomis po truputi mažino atsilikimą ir galiausiai iki 4 kėlinio pabaigos likus 0,7 sek. Gytautas Kibelkis tiksliu baudos metimu pirmą kartą išlygino rungtynių rezultatą 75:75. Tad komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame šiek tiek sėkmingiau žaidė varžovai ir šventė pergalę 86:88. Raseiniškiams Gvidas Kačiušis pelnė 26, Darius Gricius 23, Benas Ilevičius 20 taškų.

Po apmaudaus pralaimėjimo kitas rungtynes ,,Brosta-KKSC“ žaidė sekmadienį prieš Kauno raj. ,,Tornado KM-Tauras“. B. Ilevičiaus vedini aikštės šeimininkai solidžiai pradėjo rungtynes ir greitai įgijo dviženklę persvarą 23:8. Tačiau vėliau įvykiai ėmė klostytis kita linkme, varžovai ėmė rungtyniauti kur kas greičiau ir lengvus taškus rinko greitomis atakomis, tad antrojo kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus 28:28. Jaunieji varžovai atgavo pasitikėjimą ir dėl pergalės grūmėsi iki pat rungtynių pabaigos, kuri susiklostė dramatiškai. Likus žaisti 2 minutėms kauniečiai tolimu metimu persvėrė rezultatą (71:72) ir tuomet sekė netikslių atakų virtinė, kurią užbaigė po netikslaus komandos draugo metimo kamuolį atkovojęs ir su sirena dvitaškį pataikęs Antanas Narmontas. Tad dar viena nelengva ,,Brosta-KKSC“ ekipos pergalė namuose 73:72. Šiame susitikime raseiniškius į priekį vedė B. Ilevičius, kuris pelnė net 37 taškus, Domantas Strimilas pridėjo 11.

A divizione rungtyniaujantys Raseinių krepšininkai penktadienį vyks į Plungę, o lapkričio 11 dieną 15.15 val. Raseinių KKSC salėje susitiks su Akmenės raj. SC-,,Akmenės kraštas“ ekipa.

Laukiame gausaus žiūrovų palaikymo ir pergalių siekime kartu.

Informaciją apie mūsų krašto komandas bei RKL čempionato rungtynių transliacijas galite sekti https://videosportas.lt/@nostrarkl, facebook.com/raseiniaikk, www.rkl.lt.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us