Raseinių naujienų portalas

Kita

Durys pagal Jūsų poreikius. Aspektai, kuriuos reikia įvertinti

Durys yra ne smulkmena. Tai yra saugumo garantija, tai yra Jūsų namo fasado dalis, kuris leis gyventi ne tik ramiai, tačiau tam tikra prasme ir stilingai. Ne veltui daugelis žmonių perka ne tik tokius gaminius, kurie jau yra sukurti, tad belieka tik juos įsigyti, tačiau ir pateikia užsakymus meistrams, kad durys būtų pagamintos pagal Jūsų poreikius.

Apskritai šiuo metu durų gamyba pagal asmeninius poreikius mėgstama net labiau nei pirkimas jau pagamintos produkcijos. Paprasčiausiai dažnam patinka, kad durys yra derančios ne tik savo techniniais parametrais, tačiau ir stiliumi, kitomis smulkmenomis. Visos jos garantuoja, kad kartą įsigijus duris – daugiau nebeteks dėl jų sukti galvos.

O ką reikia apgalvoti norint, kad Jūsų rastos durys visomis prasmėmis ne tik patenkintų, tačiau ir pranoktų Jūsų poreikius? Tai ir bandysime aptarti straipsnyje.

  • Durų stilius

Renkantis duris vienas iš aspektų gali būti jų stilius, dizainas. Žinoma, kad dažniausiai norisi tokių durų, kurios skoningai derėtų prie viso namų fasado. Galima rasti duris, kurios jau yra pagamintos ir jums tinkamos, tačiau tais atvejais, kai rinkoje pasiūlymai nėra tokie, kokie Jums labiausiai patinka – verta yra tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius gebės pagaminti tobulas duris nuo stiliaus iki spalvinių potėpių.

  • Medžiagiškumas

Kitas svarbus aspektas renkantis duris yra medžiaga iš kurių durys pagamintos. Šiuo metu itin vertinamos yra šarvo arba metalinės durys, kurios kainos ir kokybės prasme dažniausiai įvardijamos kaip optimaliausias pasirinkimas. Svarbiausia atminti, kad kaina yra didesnė nei durų iš kitų medžiagų, tačiau kokybė ir tarnavimo laiko tarpas taip pat dažniausiai pranokstantis poreikius.

  • Su stiklo paketu arba be jo

Jeigu Jums norisi, kad patalpoje būtų kuo daugiau natūralios šviesos, tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra durys su stiklo paketu. Dėl to gali išaugti jų kaina, tačiau dažnam patinka vizualiai labiau nei aklinos. Tiesa, dažniausiai durys su stiklo paketu ne tokios patvarios, saugios.

  • Durų spynos pasirinkimas

Renkantis duris iškart galite nuspręsti, ar Jums labiausiai tinka tokios, kurios yra iškart su spyna, ar ją planuojate pirkti atskirai. Šiuo metu rinkoje yra labai mėgstamos ne tik tradicinės, tačiau taip pat ir išmaniosios spynos, kurios padeda atrakinti duris net ir nuotoliu. Nors tokio tipo spynos kainuoja brangiau, tačiau dažnam patinka jų galimybės ir, žinoma, patvarumas.

  • Montavimas – tik su specialistais

Taip pat siūlome durų montavimo darbus palikti specialistams, kurie garantuoja, jog viskas bus taip, kaip reikia. Tai yra paslauga, kuriai taupyti tikrai neverta.

  • Durų garantijos

Renkantis duris taip pat siūlome detaliau domėtis garantijomis. Jos kinta priklausomai nuo gamintojų, tačiau dažniausiai siekia apie 5-10 metų. Priklauso ne tik nuo gamintojo, tačiau ir medžiagos iš kurios pagamintos yra.

  • Lauko arba vidaus durys

Galiausiai, renkantis duris (https://tegodurys.lt/produkto-kategorija/lauko-durys/) taip pat reikia įvertinti, kad jos yra klasifikuojamos pagal tai – ar skirtos laukui, ar kambariui. Tai yra svarbus aspektas, kuris sukonkretina paieškas ir tipu remtis yra labai svarbu.

Apskritai pirmiausia reikia rasti geriausius savo sferos profesionalus, kadangi jie jums suteiks svarbiausią informaciją apie duris, galimas opcijas, priežiūra ir apskritai padės nuspręsti, kokios durys labiausiai tinkamos. O tartis su specialistais šiuo atveju yra ne tik kad galima, tačiau ir būtina. Tai leis ilgam laikui džiaugtis pagamintomis durimis, kurios garantuoja jums saugumą ir ramybę kasdienybėje.

Užsk. 23/11/13

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us