Raseinių naujienų portalas

Kita

Konsultuoja specialistas: seifas namuose – būtinybė, o ne galimybė?

Renkantis seifus namuose siūlome kuo daugiau dėmesio skirti įvertinamos prekybos vietoms ir tuo pačiu konsultacijoms, kurias teikia specialistai. Juk seifai yra labai įvairūs, tad tik pasitarus su tais, kurie gali padėti jums suprasti skirtingų tipų skirtumus – rasite variantą, kuris tinka labiausiai.

Džiugu, kad vis daugiau lietuvių tai supranta, tad seifai Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose dažnai jau įvardijami ne patrauklia galimybe, tačiau net ir būtinybe. Apie tai, kodėl mūsų šalies gyventojai vis dažniau namuose laiko net ne po vieną, o kelis seifus, kalbinamės su jais prekiaujančiu vadybininku Edmundu.

Daugiau dėmesio išmanumui

Edmundas teigia, kad šiuo metu rinkoje siūlomi seifai labai kinta nuo tokių, kurie buvo siūlomi daugelį metų. Paprasčiausiai šiuo metu dažnam norisi džiaugtis tokiais seifais, kurie yra ne tik patvarūs, puikiai apsaugo nuo vagių bei gaisro, tačiau ir tokių, kurie yra išmanūs.

Renkantis seifus vienas svarbiausių jų lyginimo bei vertinimo aspektų yra užraktas. Nuo mechaninių, kurie labai ilgai buvo laikomi klasika, iki tokių, kurie su raktais – tai yra atgyvena, galiausiai, tokių, kurie yra išmanūs ir šiuo metu mėgstami per perkami itin dažnai. Taip, jų kaina yra didesnė, tačiau lygiai taip pat tokie seifai yra išmanesni, jų galimybės – didesnės bei atviresnės“,- teikia Edmundas.

Išmanių seifų galimybės labai kinta, tad sunku atsakyti, kuris variantas geriausias Jūsų atveju. Tiksliau, geriausia yra tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų lūkesčius bei poreikius padės rasti ir tinkamą seifą. Tokį, kuris bus užtektinai išmanus pagal poreikius.

Kainos yra labai įvairios

Renkantis seifus taip pat svarbus aspektas yra kaina. Taip, seifai, kurie yra išmanūs – kainuoja brangiau, tačiau kaip jau minėjome – jų galimybės taip pat yra kur kas didesnės, tad dažniausiai ir kaip investicija tokia prekė atsiperka kur kas labiau.

Jeigu norite sutaupyti – visada galima seifus pirkti per akcijas. Bene geriausias būdas jas pamatyti yra sekti internete pateiktus pasiūlymus, lyginti juos ir, žinoma, neskubėti pirkti, tai yra, rinktis pas juos, kurie siūlo gaminius legaliai.

Per mažai dėmesio prekybos vietai

Edmundas teigia, kad dažniausiai pralaimi tie, kurie perka seifus iš nelegalių prekybos vietų. „Pradėjus ieškoti seifų kai kurie pamato, kad tam tikrose prekybos vietose gaminiai kainuoja kur kas pigiau nei kitur. Tai dažniausiai kelia klausimą – kodėl? Atsakymas yra paprastas. Dažniausiai tokių seifų kokybė yra kur kas blogesnė arba jie paprasčiausiai parduodami nelegaliose prekybos vietose, be jokių garantijų“,- atvirauja specialistas.

Neverta rizikuoti pirkti tokių seifų, kadangi tikėtina, kad jie neatliks jiems skirtos funkcijos.

Nuo įmontuojamų iki pastatomų

Renkantis seifus taip pat reikia nuspręsti, ar poreikius geriau patenkina tokie, kurie yra montuojami, ar tokie, kurie yra pastatomi. Pirmiausia reikia nuspręsti dėl jų laikymo vietos, o pagal tai bus galima ieškoti ne tik konkretaus tipo seifo, tačiau taip pat ir tam tikrų matmenų, kurie šiuo atveju labiausiai atitinka Jūsų poreikius.

Ir pabaigai…

Seifų yra labai daug ir rinkoje atsiranda vis daugiau opcijų. Tai yra labai gerai, kadangi tuomet kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam labiausiai patinka. O kadangi tai yra ilgalaikė investicija, žinoma, kad smulkmeniškas opcijų vertinimas yra labai svarbus. Jis padeda rasti tokius seifus, kurie stovės namuose ne kaip akcentas, tačiau tarnaus funkcionaliai.

Užsk. 23/11/13

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us