Raseinių naujienų portalas

Kita

Geriausi kilimėliai automobiliams, kokie jie?

Šį aksesuarą turėtumėme rasti kiekviename automobilyje. Kadangi jis ne tik atlieka vizualinę funkciją, bet ir leidžia užtikrinti tvarką bei švarą automobilyje. Tiesa, bėgant laikui, ypač jeigu automobilis skaičiuoja jau ne vienerius metus, jie gali būti nusidėvėję. Todėl neišvengiamai tokius gaminius teks atnaujinti. Aišku, kai kuriais atvejais jie gali būti paprasčiausiai išvalyti ir toliau sėkmingai tarnauti. Tad tai labai priklausys nuo konkretaus atvejo. Tačiau bet kuriuo atveju daugeliui vairuotojų gali kilti toks klausimas – koks variantas būtų geriausias ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis. Tuo labiau, kad įvairovė šioje srityje tikrai nemaža.

Tiks kiekvienam atvejui

Būtų pakankamai sudėtinga atrasti automobilį, kuriam nebūtų pritaikyti konkretaus varianto. Kadangi net ir tuomet puikiai pasitarnauti galėtų universalūs kilimėliai automobiliams. Dažniausiai jie būna tokių matmenų, jog galėtų būti priderinami prie daugelio modelių. Todėl galima sakyti, jog tai pakankamai saugus variantas, kai nesinori ieškoti kažko konkretaus arba paprasčiausiai nepavyksta atrasta reikiamo gaminio. Aišku, prieš perkant būtų vis tiek naudinga pasižiūrėti į matmenis, kas leis įsivertinti tinkamumą turimam automobiliui.

Be to, nereikėtų pamiršti, jog konkrečiam modeliui pritaikytas variantas praktiškai visuomet jam tiks daug geriau, negu universalus. Kadangi paprasčiausiai neįmanoma sukurti visiems idealiai tinkančio sprendimo. Todėl ši sritis taip pat nėra išimtis. Aišku, galima rinktis ir pagal gamintoją, bet, pavyzdžiui, Volvo kilimėliai gali nebūtinai būti geri visiems šio gamintojo modeliams. Todėl rekomenduojama pirmiausia ieškoti pagal konkretų automobilio modelį. Tuo labiau, kad jų yra ir labai panašių, tokiu atveju galima pasidomėti ir matmenimis.

Guminiai ar medžiaginiai?

Tai pakankamai dažnas ir aktualus klausimas. Kadangi kai kurie vairuotojai turi netgi kelis komplektus tokių kilimėlių ir keičia juos priklausomai nuo sezono. Kas, gyvenant mūsų šalyje, gana aktualu. Kadangi žiemos ar rudens periodu, kai neišvengiamai teks susidurti su lietumi ar sniegu, guminis variantas bus žymiai praktiškesnis pasirinkimas. Kadangi jis nepraleidžia vandens, yra lengviau išvalomas. Todėl daugelis vairuotojų renkasi būtent jį vien dėl praktiškumo.

Tuo tarpu medžiaginiai kilimėliai turi savų privalumų. Nepaisant pagrindinio trūkumo, jog jų priežiūra yra šiek tiek sudėtingesnį. Tačiau neretai ant jų mažiau pastebimi nešvarumai, kadangi jie nesikaupia paviršiuje, o yra sugeriami. Taip pat tokie variantai gali būti kažkiek pigesni. Nors kaina labiausiai priklauso tiek nuo gamintojo, tiek nuo konkretaus pasirinkimo. 

Prie to pačio neretai tenka atsakyti į klausimą, rinktis vientisus ar atskirus kilimėlius. Dažniausiai tokia alternatyva gali būti skirta galinėms sėdimoms vietoms, kurios sujungtos bendrai. Aišku, tai dar priklauso nuo konkretaus automobilio modelio. Kadangi kai kuriuose ši erdvė yra atskirta. Todėl beliks vienintelis variantas. Tačiau kitu atveju galima pasirinkti. Nors dažniausiai rekomenduojami vientisi variantai, kurie geriau atrodo vizualiai. Kadangi jie negali užlįsti vienas už kito, kas kartu užtikrina ir didesnę švarą automobilyje. Nors dažnu atveju toks pasirinkimas gali atrodyti kaip pakankamai nereikšminga smulkmena. Ypač, jeigu skirtingi gaminiai nemažai skiriasi savo kaina. Todėl pernelyg daug tam dėmesio skirti neverta.

Užsk. 2023/11/27

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us