Raseinių naujienų portalas

NaujienosSveikata

Darbą pradeda naujoji PSPC gydytoja pediatrė

Raseinių rajono meras Arvydas Nekrošius ir savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas pasveikino naująją gydytoją pediatrę Odetą Borkertienę, kuri šiandien pradėjo darbą VšĮ Raseinių PSPC.

Kaip ji pati sako, istorija kartojasi spirale, sukasi gyvenimo ratas, kuris po kažkurio laiko vėl grįžta į panašią vietą, tik gal ne visiškai į tą patį tašką. „Kai 1994 metais, gavusi diplomą, pabandžiau dirbti su vaikais vietoje susirgusios gydytojos, pajutau, kad tai – mano kelias. Tada supratau, kad reikia vaikų ligų rezidentūros, stipresnio pagrindo, daugiau žinių. O pabaigusi rezidentūrą ir grįžusi į Raseinius, norėjau papildomų iššūkių, tokių kaip naktinis darbas, sunkesni ir retesni, įdomesni atvejai, todėl priėmiau pasiūlymą dirbti ligoninėje, vaikų ligų skyriuje,“ – pasakoja ji . „Dabar atrodo, kad taip likimas krovė patirtį, davė gyvenimo ir profesijos pamokas, kad galėtų pasukti ratą ten, kur buvo viso ko pradžia. Ir štai – aš gaunu pakvietimą prisijungti prie pirminės grandies specialistų,“ – apie netikėtus gyvenimo vingiais dalinasi PSPC naujoji gydytoja pediatrė.

„Šios gydytojos turtas – savi trys vaikai ir visos kartu su jais patirtos kūdikystės problemos, darželių ligos, ugdymo(si) sunkumai. O specialybinis turtas – šalia nebijojimo ir gebėjimo įtarti sunkesnes būkles, domėjimasis vaiko raida, tėvystės įgūdžių stiprinimu, noru nuolat mokytis, tiek iš knygų, tiek iš kolegų, tiek iš savo mažųjų pacientų,“ – apie naująją gydytoją kalbėjo Raseinių PSPC vadovas Paulius Aukštikalnis.

Naujoji gydytoja pripažįsta, jog mus visus moko ir vaikai, todėl kviečia draugauti, bendrauti, skųstis, guostis, nebijoti ir ieškoti išeičių iš bet kokių situacijų, o tada kartu ir pasveikstama greičiau.

Gydytoja pediatrė Odeta Borkertienė dirba I 8-14val. II 13-18val., III 8-15val., IV 13-18val. V 8-15 val.

Užsiregistruoti pas gydytojus pediatrus galima: atvykus į registratūrą Žemaitės g. 2, Raseiniai telefonais: 8 (428) 51 550, 8 (428) 70 636, internetu –  https://ipr.esveikata.lt

Informaciją parengė www.raseiniai.lt

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us