Raseinių naujienų portalas

Sportas

Raseinių krepšininkams nepavyko nutraukti nesėkmingos serijos

Vis dar dėl traumų ir ligų pajėgiausiomis sudėtimis negalinčios rungtyniauti abi Raseinių krepšinio komandos praėjusį savaitgalį patyrė pralaimėjimus Nostra.lt-Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionate.

A divizione žaidžianti Raseinių krepšinio komanda ,,Raseiniai“ penktadienį vyko į Tauragę. Savų sirgalių palaikomi tauragiškiai užtikrintai pradėjo susitikimą ir dar nesibaigus pirmajam ketvirčiui pribloškė raseiniškius išsiverždami į priekį 20:2. Nors antrąjį kėlinį Raseinių krepšininkams pavyko laimėti, tačiau to buvo per maža, kad pakeisti šių rungtynių eigą. 92:65 šias rungtynes užtikrintai laimėjo aikštės šeimininkai. Raseiniškiams Mantas Košelis surinko 14 taškų, Nojus Vaivada pridėjo 10.

Po skaudžios nesėkmės Raseinių komanda siekė reabilituotis savo aikštėje rungtyniaudami prieš LCC tarptautinio universiteto krepšininkus. Po dviejų kėlinių ekipos rungtyniavo lygiai – 38:38. Antrąją rungtynių dalį raseiniškiai pradėjo šiek tiek sėkmingiau ir kurį laiką turėjo nežymią persvarą, bet studentai iš Klaipėdos galiausiai persvėrė rezultatą ir sužaidę atkarpą 11:25 perėmė rungtynių kontrolę. Aikštės šeimininkų bandymai iškovoti pergalę nebuvo sėkmingi, tad patirtas dar vienas pralaimėjimas 80:86. 6 tolimus metimus pataikęs Gedas Jucius pelnė 18 taškų, M. Košelis pridėjo 17, N. Vaivada -15.

Nelengvas savaitgalio iššūkis laukė B divizione rungtyniaujančios ,,Brosta-KKSC“ komandos. Jiems svečiuose teko susitikti su grupės lyderiais, šiame sezone dar nepatyrusiais pralaimėjimo jausmo, Radviliškio ,,Radviliškis-ŠSPC“ ekipa. Kovą dėl pergalės apsunkino dar rungtynių pradžioje patirta komandos lyderio Beno Ilevičiaus trauma. Visgi raseiniškiai pirmoje rungtynių pusėje varžovams neleido jaustis ramiai ir konkurencingai priešinosi. Tačiau po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai žaidė labiau susikaupę bei trečiajame ketvirtyje išsprendė šių rungtynių likimą. Galutinis rungtynių rezultatas – 68:90 kaimyninio miesto naudai. Komandos negelbėjo 18 Andriaus Šebelskio pelnytų taškų. Domantas Strimilas pridėjo 17, Gvidas Kačiušis -16 taškų.

A divizione rungtyniaujanti Raseinių ekipa šį savaitgalį nerungtyniaus, o ,,Brosta-KKSC“ komanda lauks žiūrovų palaikymo šeštadienį 16.00 val. Raseinių KKSC salėje, kur susitiks su Kauno VDU antrosios komandos krepšininkais.

Informaciją apie mūsų krašto komandas bei RKL čempionato rungtynių transliacijas galite sekti https://videosportas.lt/@nostrarkl, facebook.com/raseiniaikk,

Tekstas ir nuotraukos Raseinių kūno kultūros ir sporto centro pavaduotojo sportui, krepšinio trenerio Dariaus Griciaus