Raseinių naujienų portalas

NaujienosPolitikaRaseinių naujienų tv

LR Seimo narė Aušrinė Norkienė: po 3 metų valdantieji Seime „atsigręžė“ (?!) į žmones

Raseiniuose vyko susitikimas su Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Seimo nariais: Aušrine Norkiene, kuri yra „Valstiečių“ frakcijos seime seniūnė, bei „šešėliniais“ ministrais: Jonu Jaručiu šešėliniu – Užsienio reikalų ministru, Juozu Varžgaliu – Susisiekimo ministru, Rimante Šalaševičiūte – Socialine ir darbo ministre, Deividu Labanavičiumi – Ekonomikos ir inovacijų ministru, bei Viliumi Ąžuolu – šešėliniu Finansų ministru.

Kiekvienas politikas trumpai apžvelgęs savo kuruojamą sritį, išdėstė dabartinės valdančiosios daugumos daromas klaidas. „Valdantieji yra pasirinkę poziciją „kam daryti, jei galima nedaryti“. Kad ir kokius protingus, žmonėms naudingus įstatymo projektus siūlytų opozicija, esame ignoruojami“, – kalbėjo politikai.

Į susitikimą atvykę Raseinių krašto gyventojai buvo supažindinti su šešėlinės vyriausybės ministrų pastabomis ir kritika dėl kelių ir gatvių priežiūros, užsienio, finansų politikos. Opozicijoje esantys seimo nariai drąsiai kritikavo šiandien vykdomą politiką. Politikai neslėpė, kad jie, kaip opozicijos atstovai nėra kviečiami į viešas diskusijas žiniasklaidoje. „Jau keletą metų vyksta intensyvus dabartinės valdančiosios daugumos palankios nuomonės formavimas beveik visoje respublikinėje žiniasklaidoje“, – taip apie šiuo metu valdžioje esančius politikos atsiliepė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Seimo nariai, viešėję Raseiniuose.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us