Raseinių naujienų portalas

KitaNuomonės

Būsto priežiūros padalinio vadovė J. Garliauskienė interesantų skundus vadina „tendencija pakenkti“

Nebe pirmą kartą Raseinių naujienų redakcija gauna skundą dėl UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“  Būsto priežiūros padalinio vadovės, tarybos narės Jūratės Garliauskienės elgesio darbo metu ir kultūros bendraujant su klientais. Biudžetinės įstaigos padalinio vadovė – aktyvi politikė, kuri nevengia į susirinkimus, įvairias šventes vykti darbo metu. Tarybos narys, suderinęs išvykimą su savo vadovu, teisėtai gali lankytis, dalyvauti renginiuose, šventėse, posėdžiuose ir darbo metu, taip atstovaudamas savo rinkėjų interesus.

Tačiau aktyvi politinė veikla gali ir trukdyti tiesioginiam darbui. Taip sako mums skundus parašę asmenys.

Vadovė, politikė mato tendencingus bandymus susidoroti

Nusiskundimą parašęs asmuo teigė, kad Būsto priežiūros padalinio vadovę Jūratę Garliauskienę  yra sudėtinga rasti darbo vietoje, darbo laiku. Asmuo laiške išdėstė savo pastabas ir klausimus. „Kas pavaduoja ir atlieka vadovo funkcijas, kai nėra įstaigos vadovo, kas deda parašą ant reikalingų dokumentų, kai vadovės nėra darbo vietoje?“, – klausė ne vieną kartą vadovės darbo vietoje neradęs raseiniškis. Laišką parašęs asmuo konkrečiai nurodė kokiais klausimais jam buvo reikalingas Būsto padalinio vadovės Jūratės Garliauskienės parašas (redakcija laišką saugo).

UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“  Būsto padalinio vadovė Jūratė Garliauskienė atsakydama į raštu pateiktus klausimus rašė, kad jai nebūnant darbo vietoje, nereiškia, kad ji nedirba: „Visos man pavestos funkcijos vykdomos, veikla trumpam dalyvaujant, kaip tarybos narei nebūna nutraukta, ar kitaip sustabdyta. Jei nebūnu darbo kabinete, nereiškia, kad darbas yra sustojęs. Padalinio vadovo veikla nėra gamyba, kai reikia būti vietoje kiekvieną minutę. Atkreipčiau dėmesį, kad išvykus į objektus, aš ilgiau nebūnu kabinete, nei dalyvaudama tarybos darbe.  Jei būna tuo metu gauti raštai, prašymai elektriniai laiškai į juos visada būna atsakoma, jei praleisti skambučiai- perskambinama“ (cit.pab., tekstas neredaguotas).

Tarybos narė laiške teigė, kad į darbą ji atvyksta prieš prasidedant darbo valandoms, dirba per pietų pertrauką, vakarais dalyvauja susitikimuose su daugiabučių namų gyventojais ir t.t.  „Todėl nemanau, kad aš nevykdau funkcijų kaip vadovė. Nes laikas taryboje kompensuojamas darbu kitu laiku, tai yra prieš darbą ir po darbo, dažnai pietų pertraukos metu“,- atsakyme dėstė vadovė. – „Taip pat atkreipiu dėmesį, kad esu rašiusi jau ne vieną atsakymą į skundus, kurie yra anoniminiai ir išgalvotomis pavardėmis ir adresais. Taip tikrai yra daromas spaudimas ir įžvelgiu tendenciją pakenkti“.

Įstaigos vadovė kaltinama nepagarbiu elgesiu su interesantais

Tiesa, politikės darbas ir jos elgesys jau yra svarstytas viešojoje erdvėje. Raseinių rajone – 25 tarybos nariai, iš jų keletas užima svarbias pareigas, tačiau kol kas skundus dėl darbo kokybės, bendravimo kultūros, mūsų redakcija yra gavusi tik dėl vienos tarybos narės J. Garliauskienės. Kodėl? Klausimas ne mums. Užimamos pareigos nėra politiškai svarbios ar įtakingos, tad teigti, kad kažkas bando tendencingai pakenkti – drąsu. Interesantai į Būtų priežiūros padalinį atvyksta su eiliniais rūpesčiais – norėdami patikslinti sąskaitų sumas, spręsti iškilusių klausimų dėl daugiabučių namų renovacijos, einamųjų remontų, susikaupusių skolų už atliktas paslaugas, socialinių būstų klausimais.

„Raseinių naujienas“ yra pasiekę jau 3 laiškai su nusiskundimais dėl nemalonaus J. Garliauskienės bendravimo stiliaus: pakelto tono, nepakantumo, nepagarbos demonstravimo. Ar Butų priežiūros padalinio vadovės elgesiu yra skundžiamasi tik todėl, kad vadovė – politikė? Ar politikei leidžiama su klientais bendrauti pakeltu tonu ir juos galimai žeminti?

Įmonės direktorius neneigia fakto, kad skundų dėl padalinio vadovės yra gavęs ir jis

Pasak Artūro Pareigio, laikinai einančio UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ direktoriaus pareigas, Būsto padalinio vadovė J. Garliauskienė kiekvieną mėnesį apie savo visuomeninę veiklą iš anksto suderina raštu. Jos funkcijas, tarybos narei nesant darbo vietoje, atlieka jis, laikinai einantis direktoriaus pareigas. Į klausimą, ar jis kaip „Raseinių komunalinės paslaugos“ vadovas yra gavęs nusiskundimų dėl jai pavaldžios politikės elgesio, direktorius atsakė: „Buvo gauti du anoniminiai skundai ir atsakymai pateikti užklausėjams“.

Mūsų redakcija yra gavusi ir pasirašytą laišką, su vardu ir pavarde. Tačiau žmogus prašė, domintis šia istorija nenurodyti jo duomenų, nes (cit.prad.)„vis tiek reikės kreiptis pas ją, nes prie kitų darbuotojų ji neprileidžia prieiti“ (cit. pabaiga).

Ruošdami publikaciją klausimus išsiuntėme ir rajono merui Arvydui Nekrošiui, kol kas atsakymų negavome.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us