Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Į užtarnautą poilsį išleistas Petras Vežbavičius

Raseinių rajono savivaldybės informacija

Gruodžio 29 d. į užtarnautą poilsį išleistas ilgametis Blinstrubiškių socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojas Petras Vežbavičius, dirbęs šiose pareigose beveik 10 metų.

Tai itin didelę darbo patirtį turintis darbuotojas, ypatingą dėmesį skyręs šios stacionarios socialinės globos įstaigos plėtojimui. Eidamas direktoriaus pavaduotojo pareigas, P. Vežbavičius rūpinosi ilgalaikės socialinės globos užtikrinimu nesavarankiškiems senyvo amžiaus asmenims ir suaugusiems asmenims su negalia. Kasdieniu savo darbu stengėsi, jog šių namų gyventojams būtų teikiama nuolatinė profesionali kompleksinė specialistų priežiūra.

2003–2007 m. ir nuo 2007 m. P. Vežbavičius buvo išrinktas Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotoju. Vėliau 2008-2010 m. jis užėmė Raseinių rajono savivaldybės mero pareigas. Taip pat net tris kadencijas (2003-2007, 2007-2011 ir 2017-2018) jis buvo Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys.

Atsisveikinti su gerbiamu kolega nuvyko Raseinių rajono savivaldybės vicemeras Jonas Vazgys, administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė. Svečiai linkėjo džiaugtis nauju gyvenimo etapu, skiriant daugiau laiko sau, o administracijos direktorius dėkojo ilgamečiam politikui ir pagal profesiją buvusiam fizikos mokytojui P. Vežbavičiui už atsakingą darbą ir nuoširdų profesinių žinių dalijimąsi su kolegomis.

P. Vežbavičius padėkojo administracijos vadovams už pasitikėjimą ir nuveiktų darbų įvertinimą.

www.raseiniai.lt

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us