Raseinių naujienų portalas

KitaSveikata

Netekote šypsenos jauname amžiuje? Apsvarstykite dantų implantaciją

Vyresnio amžiaus žmonėms dantų netekimas – ne naujiena. Natūralu, kad senstant dantys tampa silpni ir pradeda lūžinėti, kristi. Tačiau kai šypsenos netenkama jauname amžiuje, gali atsirasti pasimetimas. Dažnai pacientai nenori rinktis dantų protezų, kurie nėra pats geriausias sprendimo būdas. O kaip dėl dantų implantacijos? Šiame straipsnyje, Šv. Kristoforo odontologijos klinikos ekspertai pasidalins įžvalgomis apie tai, kodėl netekus dantų jauname amžiuje, vertėtų apsvarstyti šiandien tokią populiarią dantų implantacijos metodiką.

Trumpai apie implantus

Dantų implantacija – dantų atkūrimo būdas, kai nedidelis titaninis varžtelis yra įsriegiamas į paciento žandikaulio kaulą. Jis pakeičia ir sutvirtina trūkstamo natūralaus danties šaknį. Prigijus implantui ant jo yra prisukamas dirbtinis dantis, vadinamasis vainikėlis.   

Privalumai 

  • Atkuria pilnavertę kramtymo funkciją. Kadangi implantai yra tvirtinami žandikaulyje, jie atkuria  tikrų dantų šaknį  ir jų atliekamą kramtymo funkciją. 
  • Apsaugo nuo kaulų nykimo. Kai nėra danties, žandikaulio kaulas, esantis tuščioje ertmėje pradeda nykti, dėl stimuliacijos trūkumo. Dantų implantavimas yra vienintelis dantų atstatymo būdas, kuris užkerta kelia žandikaulio kaulų nykimui.  
  • Užtikrina kaimyninių dantų stabilumą. Esant tarpui, kaimyniniai dantys praranda tvirtumą ir stabilumą. Jie pradeda slinktis į šonus ir atrodo kreivai, o tai gali paveikti sąkandį. Dantų implantavimas padeda sutvirtinti aplinkinius dantis ir neleidžia jiems išsikreipti į šonus. 
  • Gali tarnauti daug metų. Tinkamai prižiūrimi dantų implantai gali tarnauti jums ilgus metus.

Implantai jauniems pacientams?

Iš tikrųjų, dantų implantai yra puiki šypsenos atkūrimo galimybė visiems dantų netekusiems žmonėms, tiek jauniems tiek vyresniems. Jie ne tik jaučiasi ir atrodo kaip natūralus dantys, bet ir pilnai atkuria kramtymo funkciją. Jaunesni žmonės netekę dantų baiminasi ir nenori turėti dantų protezų, kurie nuolat krenta, atrodo nenatūraliai ir trukdo kalbėti. Šiuolaikinių technologijų dėka, dantų implantavimas gali padėti vėl susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą ir galimybę mėgautis mėgstamu maistu ir gėrimais. Mes suprantame, kad ne visi turi atsidėję papildomų išlaidų nenumatytoms sveikatos paslaugoms, tad mūsų klinikoje kiekvienas pacientas turi galimybę už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai. 

Taigi, jeigu netekote dantų, rekomenduojame apsvarstyti dantų implantacijos galimybę. Tai puikus sprendimo būdas įvairaus amžiaus žmonėms, kurie nori grįžti į pilnavertį, diskomforto nekeliantį gyvenimą. Kviečiame atvykti į mūsų kliniką ir kartu aptarti jūsų galimybes. 

Užsk.:2024/01/26

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us