Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Arnui Zmitrai įteiktas „Turizmo oskaras”

Sausio 26 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, tarptautinės turizmo parodos „ADVENTUR 2023“ atidarymo ceremonijos metu apdovanoti daugiausia rinkimuose „Turizmo sėkmingiausieji“ balsų surinkę kandidatai.    

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ sausio 9 dieną buvo paskelbusi šių metų nominantų sąrašą, kuriame – Šaltibarščių festivalis, „NATOstogos Kaune“, naktinė Kryžių kalno ekskursija ir kiti pretendentai, savo veikla ir idėjomis prisidėję prie turizmo Lietuvoje skatinimo. Devyniose apdovanojimų kategorijose varžėsi 27 turizmo profesionalų atrinkti nominantai – tarp jų raseiniškis, pernai laidos vedančiuoju tapęs – Arnas Zmitra.

Apdovanojimas vadinamas „Turizmo oskaru“

 „Turizmo sėkmingiausieji“ – jau tradicija tapę apdovanojimai, ne be reikalo vadinami „turizmo oskarais“. Tai vienas svarbiausių Lietuvos turizmo bendruomenės renginių, kuriame įvertinami ryškiausi metų turizmo ambasadoriai, projektai, vietovės, inovacijos ir paslaugų teikėjai. Šis renginys yra vietinio turizmo šventė, kuria organizatoriai siekia padėkoti turizmo bendruomenei už naujas idėjas, skatinančias atrasti, pažinti ir pamilti savo šalį.

Devyniose kategorijose varžėsi 27 turizmo profesionalų atrinkti nominantai. Balsuoti internetu už savo favoritus galima iki 2024 m. sausio 9 d.

Arno Zmitros vedama LRT televizijos laida „Vasara prie piliakalnio“ rungėsi kategorijoje „Sėkmingiausi 2023 žiniasklaidos projektai”. Šiai nominacijai buvo pateikti dar du pretendentai: leidinys „Best in Travel 2024“ (Lonely Planet Global Limited), tarp 50 išskirtinių vietų pasaulio keliautojams taip pat siūlantis atrasti tris Baltijos valstybes jungiančius Miško ir Jūros takus; ; ir Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos skaitmeninės platformos „SAUgoma ir TAU“, padedančios atsakingai planuoti keliones po nacionalinius ir regioninius parkus, rezervatus, draustinius ir kitas saugomas teritorijas.

Arno Zmitros vedama laida „Vasara prie piliakalnio“ sulaukė didžiulio palaikymo. Šiandien „ADVENTUR 2023“ atidarymo ceremonijos metu Arnas Zmitra atsiėmė apdovanojimą.

„Didžiulis dėkui už palaikymą! Nugalėtoją nulėmė internetinis balsavimas, mačiau, kaip aktyviai socialiniuose tinkluose raseiniškiai, ir visos Lietuvos gyventojai, dalinosi raginimu balsuoti už laidą „Vasara prie piliakalnio“. Ačiū visiems, atidavusiems savo balsą. Šis apdovanojimas skirtas ne tik man, jis – visos komandos, kuri dirbo labai daug, tik už kadro. Be jų, laidos vedantys būtų niekas. Džiaugiuosi, kad kartu su jumis šią vasarą aplankėme net 10 nuostabių Lietuvos piliakalnių. Sakiau ir sakysiu – mūsų šalis nuostabi!“- laidos sėkme ir didžiuliu palaikymu džiaugėsi Arnas.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us