Raseinių naujienų portalas

NaujienosSveikata

Raseiniuose duris atveria nauja, moderni odontologijos klinika „Impladenta“

 

Jau šį mėnesį odontologijos klinika „Impladenta“ atvers duris Raseiniuose! Moderni odontologijos klinika „Impladenta“ jau ne vienerius metus sėkmingai dirba Kaune ir Vilkaviškyje, o nuo šiol pacientai mus galės rasti ir Lietuvos viduryje – Raseiniuose.

Mūsų klinikos pacientų ratas – labai platus, nemaža jų dalis atvyksta iš kitų miestų. Plečiamės tam, kad jums būtų dar patogiau ir arčiau!

Klinikoje dirba ilgametę darbo patirtį sukaupę specialistai, todėl galime jums pasiūlyti profesionalų gydymą. Naudojame tik moderniausią įrangą ir dirbame tik su pažangiausiais gamintojais. Visas odontologines paslaugas jūs gausite po „vienu stogu“, todėl sudarydami tikslų gydymo planą užtikrinsime jums nuoseklią gydymo eigą ir optimalų vizito laukimo laiką. Jums nebereikės blaškytis tarp kelių gydymo įstaigų ir laukti savo vizito kelis mėnesius.

Dirbame tam, kad pasiektume geriausią rezultatą per trumpiausią laiką!

Registracija jau vykdoma!

Platesnė informacija ir klinikos kontaktai mūsų internetinėje svetainėje www.impladenta.lt , o savo darbais ir naujienomis dalinamės Facebook ir Instagram paskyrose.

Facebook  – https://www.facebook.com/klinikaimpladenta

Instagram – https://www.instagram.com/impladenta_klinika/

Kliniką rasite: T. Daugirdo g. 8, Raseiniuose
✉️ info@impladenta.lt
📞 +37065259597

 


Užsk.:2024/02/19

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us