Raseinių naujienų portalas

Sportas

Džiuginančios krepšininkų pergalės

Praėjusią savaitę Nostra.lt-Regionų krepšinio lygoje abi Raseinių krepšinio komandos sužaidė paskutiniąsias reguliariojo sezono rungtynes namų aikštėje. A divizione rungtyniaujanti ir dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas besikaunanti Raseinių krepšinio komanda ,,Raseiniai“ nenuvylė susirinkusių žiūrovų ir didžiąją rungtynių dalį diktavo sąlygas prieš Vilniaus ,,Rytas-MRU“ ekipą. Šio susitikimo pradžioje puikią kovingumo kibirkštį įžiebė Arminas Beišys, kurio pastangomis raseiniškiai turėjo geras galimybes atsakyti į sėkmingas varžovų atakas. Atkakliai besiklostęs pirmasis ketvirtis baigėsi aikštės šeimininkų trapia 2 taškų persvara (27:25). Antrajame kėlinyje raseiniškiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir sėkmingai toldami nuo varžovų susikūrė tvirtą pamatą pergalei (60:40). Po didžiosios pertraukos ,,Rytas-MRU“ komandos jaunimas suaktyvino gynybą ir atsilikimą šiek tiek sumažino, tačiau ketvirčio gale sėkmingai į žaidimą įsiliejo Raseinių komandos puolėjas Germantas Bumblys ir tai leido aikštės šeimininkams ne tik susigrąžinti turėtą pranašumą, bet dar ir padidinti jį (84:60). Paskutiniojo ketvirčio pradžioje raseiniškių persvara sėkmingai augo, varžovams tik besibaigiant rungtynėms šiek tiek pavyko sumažinti turėtą deficitą. Galutinis rungtynių rezultatas 102:84 Raseinių komandos naudai. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė komandos kapitonas Antanas Montrimavičius, jo sąskaitoje 23 taškai, Augustas Žilinskas pridėjo 16, Arijus Adomauskas – 13. Šeštadienį 15.00 val. raseiniškių laukia išvykos rungtynės prieš Kauno VDU komandą, po kurių paaiškės ar mūsų komandai pavyks įšokti į atkrintamųjų varžybų traukinį.

B divizione rungtyniaujančiai ,,Brosta-KKSC“ ekipai ilgai lauktą pergalę pavyko iškovoti savų sirgalių akivaizdoje, kurie po pirmų 8 sužaistų minučių vargu ar įsivaizdavo kaip dramatiškai klostysis šios rungtynės, kadangi tuo metu komanda visiškai dominavo prieš apsnūdusius Pakruojo krepšininkus (24:6). Palengva išsijudinę pakruojiškiai iki didžiosios pertraukos neleido aikštės šeimininkams didinti turėtos persvaros ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 16 taškų deficitą. Trečiojo kėlinio pradžioje raseiniškiai pelnė dar keletą taškų ir pasiekę 60-ties taškų ribą užstrigo. Svečiai ėmė rengti vieną po kitos sėkmingas atakas, priversdami Raseinių komandos krepšininkus nervintis ir klysti. Visa tai baigėsi įspūdinga varžovų laimėta atkarpa 0:21. Tad prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui raseiniškiams teko besivejančių vaidmuo (66:69). Įpusėjus kėliniui Dominyko Saudargo taiklus tolimas metimas vėl persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai (82:81), tačiau tiksint paskutiniai rungtynių minutei arčiau pergalės buvo varžovai (84:89). Visgi ,,Brosta-KKSC“ komandos krepšininkai nepasidavė, susitikimui artėjant link pabaigos bei atsiliekant 88:91 privertė Pakruojo krepšininkus suklysti. Lemiamoje atakoje iniciatyvos ėmėsi Ignas Bytautas, kuris sugebėjo pataikyti tritaškį metimą su varžovo pražanga. Papildomu taikliu baudos metimu 1 taško persvarą įgijo raseiniškiai (92:91). Po minutės pertraukėlės į aikštę grįžę Pakruojo krepšininkai rezultatyvios atakos nesurengė. Dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse Gvidas Kačiušis surinko 35 taškus, lemiamu metu prabilęs I. Bytautas pridėjo 17, D. Saudargas -16, Andrius Šebelskis – 10. Likusias sezono rungtynes ,,Brosta-KKSC“ komanda žais išvykoje prieš Kauno raj. KM-,,Tornado-Tauras“ ir Kauno LSU ekipas.

Informaciją apie mūsų krašto komandas bei RKL čempionato rungtynių transliacijas galite sekti https://videosportas.lt/@nostrarkl, facebook.com/raseiniaikk, www.rkl.lt.

Tekstas: Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojo, trenerio Dariaus Griciaus