Raseinių naujienų portalas

Naujienos

A. Anušauskas: premjerė siūlė susikeisti pareigomis su kitu politiku, bet atsisakiau

Krašto apsaugos ministro postą paliekantis Arvydas Anušauskas šeštadienį pareiškė iš premjerės Ingridos Šimonytės gavęs pasiūlymą susikeisti pareigomis su kitu politiku, tačiau atsisakė.

Jis taip pat tvirtino iš ministrės pirmininkės iki šiol neišgirdęs priekaištų dėl savo darbo.

„Vakar darbo dienos pabaigoje gavau pasiūlymą premjerės pasiūlymą užleisti krašto apsaugos ministro pareigas kitam politikui ir pačiam užimti jo, komiteto pirmininko, vietą Seime. Jokių priekaištų iki tol dėl kokių nors neįgyvendintų Vyriausybės programos punktų nebuvo išsakyta. Man šiek tiek buvo netikėtas  pasiūlymas, aš tos rokiruotės atsisakiau“, – žurnalistams šeštadienį Prezidentūroje sakė ministras, susitikęs su šalies vadovu Gitanu Nausėda.

Jis neatsakė, ar jam siūlyta pareigomis keistis su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku Laurynu Kasčiūnu.

A. Anušauskas sakė, kad perklausęs premjerės, ar ši iš tikrųjų tikisi jo atsistatydinimo, sulaukė teigiamo atsakymo ir pasiūlymo tai padaryti nuo kitos savaitės.

Ministras teigė nusprendęs trauktis „suprasdamas, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu tolimesniam Krašto apsaugos ministerijos darbui ir kariuomenės stiprinimui nemažėjant grėsmėms, priimamiems sprendimams reikalingas premjerės politinis palaikymas“.

Ministrus Lietuvoje skiria ir atleidžia prezidentas premjero teikimu. G. Nausėda pirmadienį žada susitikti su premjere Ingrida Šimonyte aptarti situacijos.

Premjerė šeštadienį pareiškė, kad krašto apsaugos ministras traukiasi dėl lūkesčių per likusį kadencijos laikotarpį Lietuvos saugumo labui padaryti „dar daugiau ir greičiau“, o iš ministro šiuo metu tikimasi „maksimalaus įsitraukimo“.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us